Nowy MacBook Pro procesorem ARM ma pojawić się w październiku polecane, ciekawostki MacBook Pro procesorem ARM, MacBook, arm  Użytkownik o pseudonimie Komiya podzielił się na Twitterze nowymi informacjami na temat MacBook Pro z procesorem ARM, który zostanie zaprezentowany jesienią 2020 roku. macbook

Nowy MacBook Pro procesorem ARM ma pojawić się w październiku

Użytkownik o pseudonimie Komiya podzielił się na Twitterze nowymi informacjami na temat MacBook Pro z procesorem ARM, który zostanie zaprezentowany jesienią 2020 roku.

Według poufnych informacji, Apple przygotowuje nowego 13-calowego MacBooka Pro, który będzie dostępny zarówno z własnym chipem ARM, jak i procesorami Intela.

Nowy MacBook Pro procesorem ARM ma pojawić się w październiku polecane, ciekawostki MacBook Pro procesorem ARM, MacBook, arm  Użytkownik o pseudonimie Komiya podzielił się na Twitterze nowymi informacjami na temat MacBook Pro z procesorem ARM, który zostanie zaprezentowany jesienią 2020 roku. Macbookpro

Laptop otrzyma klawiaturę nożycową i cieńsze ramki, takie jak 16-calowy MacBook Pro, a także kamerę FaceTime 1080p.

Oczekuje się, że Apple wypuści MacBooka Pro z procesorem ARM w październiku. Urządzenie ma być dostępne w cenie od 1099 USD.

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry