Nowy MacBook Pro w wizji Martina Hajka ciekawostki nowy macbook pro, macbook pro 2016, MacBook Pro  Podczas spotkania prasowego Apple nie usłyszeliśmy nic o nowych MacBookach, to dziwna sprawa, ponieważ minął rok od ostatniej aktualizacji ich sprzętu. macbook

Nowy MacBook Pro w wizji Martina Hajka

Podczas spotkania prasowego Apple nie usłyszeliśmy nic o nowych MacBookach, to dziwna sprawa, ponieważ minął rok od ostatniej aktualizacji ich sprzętu.

MacBook Air powinien przynajmniej otrzymać wyświetlacz Retina, a Pro pokazuje, że to dość stara konstrukcja (a Intel potrzebuje czasu na wydanie nowych procesorów).

Jeżeli nie możecie się doczekać nowości od Apple, warto rzucić okiem na wizualizację wykonaną przez Martina Hajka, związaną z modelem Pro.

Nowy MacBook Pro w wizji Martina Hajka ciekawostki nowy macbook pro, macbook pro 2016, MacBook Pro  Podczas spotkania prasowego Apple nie usłyszeliśmy nic o nowych MacBookach, to dziwna sprawa, ponieważ minął rok od ostatniej aktualizacji ich sprzętu. macbook pro concept Nowy MacBook Pro w wizji Martina Hajka ciekawostki nowy macbook pro, macbook pro 2016, MacBook Pro  Podczas spotkania prasowego Apple nie usłyszeliśmy nic o nowych MacBookach, to dziwna sprawa, ponieważ minął rok od ostatniej aktualizacji ich sprzętu. macbook pro concept 3

Od razu widać, że inspiracją do wykonania wizualizacji Pro jest 12 – calowy MacBook Retina. Dla mnie wygląda dziwnie, głównie przez małą klawiaturę i sporo niezagospodarowanego wokół niej miejsca. Z drugiej strony, w przeszłości Apple tak robiło, dodając głośniki stereo, ale wątpię, żeby się pojawiły. Obecnie nie wiemy, nad czym pracują inżynierzy i to samo dotyczy Hajka, na szczęście widać 3 porty USB ? C, które moim zdaniem w modelu Pro powinny się pojawić.

Nowy MacBook Pro w wizji Martina Hajka ciekawostki nowy macbook pro, macbook pro 2016, MacBook Pro  Podczas spotkania prasowego Apple nie usłyszeliśmy nic o nowych MacBookach, to dziwna sprawa, ponieważ minął rok od ostatniej aktualizacji ich sprzętu. macbook pro concept 2 Nowy MacBook Pro w wizji Martina Hajka ciekawostki nowy macbook pro, macbook pro 2016, MacBook Pro  Podczas spotkania prasowego Apple nie usłyszeliśmy nic o nowych MacBookach, to dziwna sprawa, ponieważ minął rok od ostatniej aktualizacji ich sprzętu. macbook pro concept 4

Różowy MacBook Pro w ogóle do was przemawia?

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry