macbookpro

Nowy MacBook Pro z czipem M2 trafi do sprzedaży w przyszłym tygodniu

Apple oficjalnie ogłosiło, że przedsprzedaż nowego 13-calowego MacBooka Pro z chipem M2 rozpocznie się już w piątek, 17 czerwca, a laptopy pojawią się na sklepowych półkach 24 czerwca 2022 roku.

Co ciekawe, Apple pierwotnie planowało rozpocząć sprzedaż 13-calowego MacBooka Pro na M2 w lipcu, ale najwyraźniej firmie udało się rozwiązać problemy z dostawami.

Przedsprzedaż nowego MacBook Pro z chipem M2 zostanie otwarta już w najbliższy piątek (17 czerwca) o godzinie 14:00 czasu polskiego. Na zupełnie nowego MacBook Air z procesorem M2, będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Urządzenie ma pojawić się w sprzedaży dopiero w przyszłym miesiącu.

Nowy MacBook Pro z czipem M2 trafi do sprzedaży w przyszłym tygodniu ciekawostki polska cena MacBook Pro z czipem M2, MacBook Pro z czipem M2 cena w polsce, MacBook Pro z czipem M2, ile kosztuje MacBook Pro z czipem M2, cena MacBook Pro z czipem M2  Apple oficjalnie ogłosiło, że przedsprzedaż nowego 13-calowego MacBooka Pro z chipem M2 rozpocznie się już w piątek, 17 czerwca, a laptopy pojawią się na sklepowych półkach 24 czerwca 2022 roku. 1@2x 3

Jeśli chodzi o ceny MacBook Pro z czipem M2 w Polsce to wyglądają one następująco:

  • tańsza wersja MacBook Pro M2 z dyskiem 256 GB kosztuje 7499 zł.
  • droższa wersja MacBook Pro M2 z dyskiem 512 GB to koszt 8699 zł.

Więcej na temat urządzeń dowiecie się na oficjalnej stronie firmy Apple – w tym miejscu. Kto kupuje?

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry