macbookpro

Nowy MacBook Pro z notchem jest sporo grubszy od swojego poprzednika

Użytkownik Twittera Ben Geskin, który regularnie publikuje interesujące grafiki koncepcyjne i rendery, opublikował zdjęcia porównawcze nowego 16-calowego MacBooka Pro i 13-calowego MacBooka Pro poprzedniej generacji.

Ben zauważył, że nowy MacBook jest sporo grubszy od poprzednika. Jako dowód zamieścił w sieci zdjęcia pochodzące z pierwszego unboxingu nowego laptopa firmy Apple.

Porównanie 16″ MacBook Pro 2021 z 13″ MacBook Pro

Nowy MacBook Pro z notchem jest sporo grubszy od swojego poprzednika ciekawostki MacBook Pro 2021  Użytkownik Twittera Ben Geskin, który regularnie publikuje interesujące grafiki koncepcyjne i rendery, opublikował zdjęcia porównawcze nowego 16-calowego MacBooka Pro i 13-calowego MacBooka Pro poprzedniej generacji. 1 Nowy MacBook Pro z notchem jest sporo grubszy od swojego poprzednika ciekawostki MacBook Pro 2021  Użytkownik Twittera Ben Geskin, który regularnie publikuje interesujące grafiki koncepcyjne i rendery, opublikował zdjęcia porównawcze nowego 16-calowego MacBooka Pro i 13-calowego MacBooka Pro poprzedniej generacji. 2

Dla przypomnienia dodamy, że pierwsze wyniki testów nowego MacBooka Pro opartego na Apple M1 Max SoC w popularnej aplikacji testowej Geekbench potwierdziły, że jest on dwukrotnie szybszy od swoich poprzedników z czipem Apple M1 pod względem wydajności wielordzeniowego procesora. W teście GPU nowy produkt uzyskał 68 870 punktów. Dla porównania, 13-calowy MacBook Pro z Apple M1 osiągnął 20 581 punktów, podczas gdy Radeon Pro 5600M, który jest wyposażony w poprzedniego topowego MacBooka Pro z układami SoC Intela, osiągnął 42 510 punktów.

Poniżej mamy dla Was wideo pokazujące tegoroczne MacBooki Pro z bliska.

16-calowy MacBook Pro 2021 na wideo

Więcej – Nowe MacBooki Pro z czipami M1 Pro i M1 Max oficjalnie zaprezentowane.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry