Nowy mod do GTA V pozwala jeździć po Los Santos na domowym rowerze treningowym polecane, ciekawostki Wideo, rower treningowy, GTA V  Deweloper o pseudonimie Makinolo wydał mod GTBikeV dla GTA V, przeznaczony do domowego roweru treningowego. Wygląda ciekawie. GTA mod

Nowy mod do GTA V pozwala jeździć po Los Santos na domowym rowerze treningowym

Deweloper o pseudonimie Makinolo wydał mod GTBikeV dla GTA V, przeznaczony do domowego roweru treningowego. Wygląda ciekawie.

Działanie moda polega na tym, że po aktywacji go w grze możesz jeździć na wirtualnym rowerze, kręcąc pedałami naszego roweru treningowego.

Co ciekawe program odczytuje prędkość, tempo, dystans, czas podróży i spalone kalorie gracza, a także wyświetla je w prawej dolnej części ekranu. Ponadto mod analizuje nawierzchnię drogi, przesyłając informacje do symulatora. To nie wszystko.

Gra generuje także specjalny plik w formacie .FIT ze wszystkimi danymi podróży w celu przesłania do aplikacji fitness. Bardzo nam się ten pomysł podoba.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry