pride

Nowy pasek Pride Edition do Apple Watch już w sprzedaży

Prawdziwy wyraz tęczowej duchowości właśnie zawitał do Apple Watch. W Apple Store Online można kupić nowy pasek Pride Edition. Ile kosztuje?

Niezwykle stylowy i inspirujący pasek Pride Edition jest teraz dostępny dla wszystkich posiadaczy Apple Watch, oferując nowe sposoby na wyrażenie wsparcia dla społeczności LGBTQ+.

Pasek jest znakomicie zaprojektowany, celebrując różnorodność i jedność poprzez swoje kolorowe akcenty, które pochodzą bezpośrednio od flagi Pride. Te charakterystyczne barwy, odzwierciedlające ruch LGBTQ+, są teraz prezentowane na pasku do Apple Watch. Ale to nie wszystko. Nowy pasek Pride zawiera również pięć dodatkowych kolorów, które symbolizują społeczności często pomijane lub marginalizowane.

Nowy pasek Pride Edition do Apple Watch już w sprzedaży

Nowy pasek Pride Edition do Apple Watch już w sprzedaży ciekawostki wsparcie, wolność, tęczowa duchowość, społeczności, społeczność LGBTQ+, różnorodność, prawo, pasek Pride Edition, organizacje, inkluzja, indywidualizm, flaga Pride, barwy, Apple Watch, Apple Store Online  Prawdziwy wyraz tęczowej duchowości właśnie zawitał do Apple Watch. W Apple Store Online można kupić nowy pasek Pride Edition. Ile kosztuje? pride1

Apple nie zatrzymuje się jednak tylko na samym pasku. Dla użytkowników, którzy zaktualizowali swoje urządzenia do watchOS 9.5 i iOS 16.5, dostępne są specjalne tapety i tarcze zegarka dedykowane temu paskowi. Te detale dodają jeszcze większą personalizację do doświadczenia Apple Watch, co jest zgodne z ideą celebracji indywidualizmu i różnorodności, która jest fundamentalna dla społeczności LGBTQ+.

Apple co roku wprowadza nowy pasek Pride, utrzymując swoje zobowiązanie do wsparcia społeczności LGBTQ+ na całym świecie. Firma nie tylko tworzy produkty, które celebrują różnorodność i inkluzję, ale także aktywnie wspiera i promuje organizacje, które działają na rzecz praw i wolności osób LGBTQ+.

Nowy pasek Pride Edition kosztuje 249 zł i jest już dostępny zarówno w fizycznych sklepach Apple Store, jak i w Apple Store Online. Bez względu na to, czy jesteś częścią społeczności LGBTQ+, czy chcesz wyrazić swoje wsparcie, pasek Pride Edition to wyrafinowany sposób na pokazanie swojego zaangażowania w tę ważną sprawę.

Jak wam się podoba wygląd nowego paska oraz tapety na iPhone? Czy ktoś planuje, albo już kupił najnowszy pasek? Dajcie koniecznie znać na naszym Twitterze lub w komentarzach! Zapraszamy także do odwiedzenia pozostałych naszych wpisów związanych m.in. z nowym systemem iOS 17. Kilka z nich udostępniamy tradycyjnie poniżej.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 4.7 / 5. Gł: 123

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top