Nowy smartfon od Meizu jest bardzo podobny do iPhone 13 ciekawostki Meizu, iPhone 13  Nowy smartfon od Meizu, który jest bardzo podobny do iPhone'a 13, pojawił się na zdjęciach w bazie chińskiego regulatora TENAA. meizu3 1300x700

Nowy smartfon od Meizu jest bardzo podobny do iPhone 13

Nowy smartfon od Meizu, który jest bardzo podobny do iPhone’a 13, pojawił się na zdjęciach w bazie chińskiego regulatora TENAA.

Sądząc po zdjęciach, Meizu skopiował projekt bloku aparatu z nowego iPhone’a 13 dla swojego telefonu o numerze modelu M2111.

Nowy smartfon od Meizu jest bardzo podobny do iPhone 13 ciekawostki Meizu, iPhone 13  Nowy smartfon od Meizu, który jest bardzo podobny do iPhone'a 13, pojawił się na zdjęciach w bazie chińskiego regulatora TENAA. meizu

W dokumentacji TENAA podano również, że urządzenie wyposażone jest w 6,51-calowy wyświetlacz HD+LCD z wycięciem na aparat do selfie 8 MP, aparat główny 48 MP, czterordzeniowy procesor o taktowaniu 2,0 GHz, 4/6 GB RAM i 64/128/256 GB pamięci wewnętrznej, a także akumulator o pojemności 5000 mAh.

Najprawdopodobniej smartfon zostanie oficjalnie zaprezentowany w najbliższym czasie.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry