Nowy system rozpoznawania głosu Google działa w trybie offline ciekawostki rozpozwnawanie mowy offline, Google  Jak wiadomo sterowanie opcjami za pomocą głosu w dowolnym smartfonie wiąże się z niewielkim opóźnieniem, aby powiedzmy Siri, Alexa lub Google mogły przetworzyć żądanie użytkownika w chmurze. Google

Nowy system rozpoznawania głosu Google działa w trybie offline

Jak wiadomo sterowanie opcjami za pomocą głosu w dowolnym smartfonie wiąże się z niewielkim opóźnieniem, aby powiedzmy Siri, Alexa lub Google mogły przetworzyć żądanie użytkownika w chmurze.

Good Corporation udało się ulepszyć Google Assistant i sprawić, aby działał on w trybie offline.

Zasadniczo opóźnienie rozpoznawania głosu występuje, ponieważ podyktowane informacje są wysyłane ze smartfona do serwerów asystenta głosowego, gdzie są analizowane i przesyłane z powrotem. Proces ten może potrwać od kilku milisekund do kilku pełnych sekund lub dłużej, w zależności od szybkości połączenia internetowego.

Google udało się posunąć naprzód w rozwoju tego kierunku: rozpoznawanie mowy offline jest teraz dostępne dla wszystkich właścicieli gadżetów Pixel.

Nowy system rozpoznawania głosu Google działa w trybie offline ciekawostki rozpozwnawanie mowy offline, Google  Jak wiadomo sterowanie opcjami za pomocą głosu w dowolnym smartfonie wiąże się z niewielkim opóźnieniem, aby powiedzmy Siri, Alexa lub Google mogły przetworzyć żądanie użytkownika w chmurze. rozpoznanawiemowy

Niestety, są to dopiero pierwsze kroki w rozwoju pełnoprawnego lokalnego rozpoznawania głosu: dyktowanie działa tylko dla klawiatury Gboard na smartfonach Pixel i jest dostępne tylko w języku angielskim.

Przedstawiciele Google powiedzieli, że nadal mają dużo pracy, aby zlokalizować produkt, więc dostępność rozpoznawania mowy offline w języku polskim to zapewne tylko kwestia czasu.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top