Nowy wyświetlacz Sharpa pokazuje, jaki ekran ukaże się w iPhone 8? polecane, ciekawostki Sharp, nowy ekran w iPhone 8, iPhone 8, Ekran, Apple  iPhone 7 nie jest z nami przesadnie długo, ale w sieci zaczynają się pojawiać pierwsze doniesienia o przyszłorocznym modelu. Dodatkowo Sharp zaprezentował świetny wyświetlacz, który może być podwaliną dla ekranu kolejnego iPhone'a. iPhone7 1 1

Nowy wyświetlacz Sharpa pokazuje, jaki ekran ukaże się w iPhone 8?

iPhone 7 nie jest z nami przesadnie długo, ale w sieci zaczynają się pojawiać pierwsze doniesienia o przyszłorocznym modelu. Dodatkowo Sharp zaprezentował świetny wyświetlacz, który może być podwaliną dla ekranu kolejnego iPhone’a.

Wielu konsumentów czeka na bez ramkowy wyświetlacz. Samsung raczy nas od dłuższego czasu obustronnie zakrzywionymi ekranami, ale ekran bez ramek będzie wejściem na wyższy poziom w porównaniu do konkurencji.

Nowy wyświetlacz Sharpa pokazuje, jaki ekran ukaże się w iPhone 8? polecane, ciekawostki Sharp, nowy ekran w iPhone 8, iPhone 8, Ekran, Apple  iPhone 7 nie jest z nami przesadnie długo, ale w sieci zaczynają się pojawiać pierwsze doniesienia o przyszłorocznym modelu. Dodatkowo Sharp zaprezentował świetny wyświetlacz, który może być podwaliną dla ekranu kolejnego iPhone'a. Sharp curved bezel less display

Być może przód iPhone’a 8 będzie tylko wyświetlaczem, nie wierzycie? Wystarczy sprawdzić ostatni prototyp wyświetlacza Sharpa, który prowadzi rozmowy z Apple w sprawie dostaw ekranów OLED do przyszłorocznego modelu.

Corner R korzysta z technologii Free Form, sprawiającej, że ekranowi IGZO (LCD) można nadać dowolny kształt. W praktyce oznacza to, że jego brzegi mogą być zaoblone tak, aby nie było widać ramek, choć dolna cześć (chyba) musi pozostać nietknięta. Prototyp jest interesujący, ale obawiam się, że przypadkowe dotknięcia mogą być jego zmorą. Jednak myśl o takim wyświetlaczu sprawia, że być może producent go dopracuje i pojawi się w jakimś smartfonie.

Nowy wyświetlacz Sharpa pokazuje, jaki ekran ukaże się w iPhone 8? polecane, ciekawostki Sharp, nowy ekran w iPhone 8, iPhone 8, Ekran, Apple  iPhone 7 nie jest z nami przesadnie długo, ale w sieci zaczynają się pojawiać pierwsze doniesienia o przyszłorocznym modelu. Dodatkowo Sharp zaprezentował świetny wyświetlacz, który może być podwaliną dla ekranu kolejnego iPhone'a. Sharp curved bezel less display 2

Prędzej, czy później prototyp Sharpa pojawi się w urządzeniu konsumenckim, a moim zdaniem najlepszym ruchem marketingowym będzie wyposażenie w niego iPhone’a. Byłaby to idealna reklama dla Sharpa i Apple jednocześnie, o ile Amerykanie zdecydowaliby się podjąć dość duże ryzyko. Mam nadzieję, że obydwaj producenci się dogadają i w niedalekiej przyszłości zobaczymy podobny ekran w smartfonie Amerykańskiego giganta.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top