O której godzinie rozpocznie się poniedziałkowa konferencja Apple? polecane, ciekawostki prezentacja Apple, marcowa konferencja apple, Apple  Jak wiecie już w poniedziałek wieczorem, odbędzie się specjalna konferencja Apple, na której gigant z Cupertino zaprezentuje nam 4-calowego iPhone'a i 9,7-calowego iPada Pro. O której godzinie rozpocznie się transmisja na żywo w Polsce? konfa

O której godzinie rozpocznie się poniedziałkowa konferencja Apple?

Jak wiecie już w poniedziałek wieczorem, odbędzie się specjalna konferencja Apple, na której gigant z Cupertino zaprezentuje nam 4-calowego iPhone’a i 9,7-calowego iPada Pro. O której godzinie rozpocznie się transmisja na żywo w Polsce?

W związku z tym, że cały czas pytacie się nas o której godzinie rozpocznie się poniedziałkowa transmisja, postanowiliśmy o tym napisać. Jak zapewne wiece większość transmisji rozpoczynała się o godzinie 19:00 polskiego czasu. Tym razem jest nieco inaczej.

O której godzinie rozpocznie się poniedziałkowa konferencja Apple? polecane, ciekawostki prezentacja Apple, marcowa konferencja apple, Apple  Jak wiecie już w poniedziałek wieczorem, odbędzie się specjalna konferencja Apple, na której gigant z Cupertino zaprezentuje nam 4-calowego iPhone'a i 9,7-calowego iPada Pro. O której godzinie rozpocznie się transmisja na żywo w Polsce? Appletv

Poniedziałkowa konferencja jak widzicie na powyższej grafice, która pochodzi z Apple TV,  rozpocznie się  nie o godzinie 19-tej jak większość z Was zapewnie myśli, a o 18:00 czasu polskiego.

Pamiętajcie również o tym, aby być z nami w poniedziałek wieczorem. Postaramy się jak najszybciej poinformować Was o wszystkich nowościach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top