Obsługa firmy na Maku w końcu może być wygodna! polecane, ciekawostki Obsługa firmy na Maku, mpFirma, Mac Wiele firm wstrzymuje się z przesiadką na komputery spod znaku jabłuszka z uwagi na brak odpowiedniego oprogramowania. Można co prawda znaleźć kilka aplikacji pozwalających na wystawianie faktur, jednakże znacznie trudniej jest odnaleźć oprogramowanie oferujące nieco więcej funkcji. Lukę tę postanowiła wypełnić polska firma BinSoft. mp1 1300x700

Obsługa firmy na Maku w końcu może być wygodna!

Wiele firm wstrzymuje się z przesiadką na komputery spod znaku jabłuszka z uwagi na brak odpowiedniego oprogramowania. Można co prawda znaleźć kilka aplikacji pozwalających na wystawianie faktur, jednakże znacznie trudniej jest odnaleźć oprogramowanie oferujące nieco więcej funkcji. Lukę tę postanowiła wypełnić polska firma BinSoft.

mpFirma to aplikacja stworzona przez tą firmę, która w końcu pozwala na prowadzenie biznesu z komputerów Apple. Program umożliwia wystawianie wszelkiego rodzaju faktur, rachunków, paragonów, również walutowych i w języku angielskim. Oprócz tego, jako chyba jedno z nielicznych rozwiązań – obsługuje drukarki fiskalne! Podłączone pod USB lub poprzez sieć lokalną LAN.

Obsługa firmy na Maku w końcu może być wygodna! polecane, ciekawostki Obsługa firmy na Maku, mpFirma, Mac Wiele firm wstrzymuje się z przesiadką na komputery spod znaku jabłuszka z uwagi na brak odpowiedniego oprogramowania. Można co prawda znaleźć kilka aplikacji pozwalających na wystawianie faktur, jednakże znacznie trudniej jest odnaleźć oprogramowanie oferujące nieco więcej funkcji. Lukę tę postanowiła wypełnić polska firma BinSoft. m1

Aplikacja obsługuje także gospodarkę magazynową. Możemy tworzyć dowolnie wiele magazynów, magazyny walutowe, definiować dowolnie wiele cenników itd. Jeśli nie potrzebujemy magazynu, gdyż wykonujemy np. tylko usługi – przygotowany został specjalny tryb samego Indeksu produktów/usług.

Obsługa firmy na Maku w końcu może być wygodna! polecane, ciekawostki Obsługa firmy na Maku, mpFirma, Mac Wiele firm wstrzymuje się z przesiadką na komputery spod znaku jabłuszka z uwagi na brak odpowiedniego oprogramowania. Można co prawda znaleźć kilka aplikacji pozwalających na wystawianie faktur, jednakże znacznie trudniej jest odnaleźć oprogramowanie oferujące nieco więcej funkcji. Lukę tę postanowiła wypełnić polska firma BinSoft. m2

mpFirma to jednak znacznie więcej. Posiada szereg dodatkowych modułów, które znacznie usprawniają prowadzenie firmy, np.:

 • moduł Zamówień – obsługujący zamówienia przychodzące i wychodzące;
 •  moduł Oferty – umożliwiający przygotowanie ofert dla klientów;
 • moduł CRM – pozwalający na zarządzanie relacjami z klientami, wysyłanie mailingów, tworzenie kampanii SMS;
 • moduł Korespondencji – pozwalający na prowadzenie książki korespondencji;
 • moduł Serwis i Naprawy – umożliwiający prowadzenie serwisu w firmie;
 • moduł Rejestr umów – umożliwiający rejestrowanie różnego rodzaju umów z kontrahentami;
 • moduł Rejestr oprogramowania – pozwalający na rejestrowanie oprogramowania firmowego, numerów licencyjnych itp.
 • i wiele więcej.

mpFirma oferuje pracę lokalnie, na komputerze, lub też w sieci przez wielu użytkowników jednocześnie. Można obsługiwać dowolnie wiele firm, wewnątrz każdej firmy dowolnie wiele oddziałów, a w nich dowolnie wielu użytkowników i pracowników. Baza może być lokalna lub zdalna u jakiegoś usługodawcy, np. na bazie MySQL lub PostgreSQL.

Obsługa firmy na Maku w końcu może być wygodna! polecane, ciekawostki Obsługa firmy na Maku, mpFirma, Mac Wiele firm wstrzymuje się z przesiadką na komputery spod znaku jabłuszka z uwagi na brak odpowiedniego oprogramowania. Można co prawda znaleźć kilka aplikacji pozwalających na wystawianie faktur, jednakże znacznie trudniej jest odnaleźć oprogramowanie oferujące nieco więcej funkcji. Lukę tę postanowiła wypełnić polska firma BinSoft. m3

Aplikacja oprócz wersji pod OS X posiada również wersję dla systemów Windows, w tym wersję 64-bitową. Dzięki temu część pracowników w firmie może korzystać z komputerów Mak, a inni z komputerów PC.

Więcej informacji na temat mpFirma znajdziecie na stronie mpfirma.pl na którą bardzo gorąco zapraszamy.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry