Obydwa iPhone'y 6s z 2GB pamięci operacyjnej polecane, ciekawostki ram w iphone 6s Plus, ram w iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6s ile ram, iPhone 6, ile ramu, ile ram na iPhone 6s Plus, ile ram ma iPhone 6s, Apple  W momencie każdej prezentacji, kolejnej generacji iPhone'a, Apple podaje zdawkowe informacje, związane z ilością pamięci operacyjnej najnowszego modelu, o ile w ogóle podają tę wiadomości. iPhone6s

Obydwa iPhone’y 6s z 2GB pamięci operacyjnej

W momencie każdej prezentacji, kolejnej generacji iPhone‘a, Apple podaje zdawkowe informacje, związane z ilością pamięci operacyjnej najnowszego modelu, o ile w ogóle podają tę wiadomości.

Oficjalnie udostępnione parametry techniczne również nie zdradzają tej ilości. Jednakże jeden z najpopularniejszych programistów iOS, Hamza Sood właśnie potwierdził, że obydwa warianty iPhone‘a 6S mają 2GB pamięci operacyjnej. Potwierdził również zaimplementowanie 4GB pamięci RAM w iPadzie Pro, choć wcześniej zrobili to przedstawiciele Adobe. Obydwa iPhone'y 6s z 2GB pamięci operacyjnej polecane, ciekawostki ram w iphone 6s Plus, ram w iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6s ile ram, iPhone 6, ile ramu, ile ram na iPhone 6s Plus, ile ram ma iPhone 6s, Apple  W momencie każdej prezentacji, kolejnej generacji iPhone'a, Apple podaje zdawkowe informacje, związane z ilością pamięci operacyjnej najnowszego modelu, o ile w ogóle podają tę wiadomości. iphone 6s 2GB RAM confirmed 602x350 Wygląda na to, że uruchomił on dość prosty test w Xcode, aby sprawdzić rzeczywistą ilość pamięci operacyjnej, co możecie zobaczyć na zrzucie ekranowym powyżej. Ponadto w następnym tweecie oznajmił, że pamięci (1GB,2GB i 4GB) bazują na kluczu memoryClass.

Przed oficjalną prezentacją większość spekulacji wskazywało na wyposażenie modelu 6S w 2GB pamięci operacyjnej, więc to żadna niespodzianka ze strony producenta z Cupertino. Podejrzewam, że dla większości przyszłych właścicieli to ulga, ponieważ pojawiały się doniesienia o 1GB pamięci operacyjnej.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top