Obywatel Australii pozwał Apple po tym, jak jego iPhone X eksplodował w kieszeni spodni polecane, ciekawostki iPhone X eksplodował w kieszeni, iPhone X, eksplozja, Apple  Jak donosi 7News, do incydentu doszło w 2019 roku i dopiero teraz mężczyzna zdecydował się na podjęcie kroków prawnych przeciwko Apple, po tym jak firma nie odpowiedziała na pytania dotyczących incydentu. iPHoneX ekslopzja

Obywatel Australii pozwał Apple po tym, jak jego iPhone X eksplodował w kieszeni spodni

Jak donosi 7News, do incydentu doszło w 2019 roku i dopiero teraz mężczyzna zdecydował się na podjęcie kroków prawnych przeciwko Apple, po tym jak firma nie odpowiedziała na pytania dotyczących incydentu.

Naukowiec Robert De Rose siedział w swoim gabinecie, kiedy usłyszał trzask i poczuł ból z kieszeni spodni.

?Usłyszałem słaby trzask, po którym nastąpił dźwięk syczenia przypominający gazowaną wodę, a potem poczułem silny ból w prawej nodze, więc natychmiast podskoczyłem i zdałem sobie sprawę, że to mój telefon? – powiedział mężczyzna z 7NEWS.

W tym momencie De Rose wyjął iPhone’a X z kieszeni i stwierdził, że z telefonu wydobywa się czarny dym. Urządzenie zostało zakupione rok wcześniej.

Obywatel Australii pozwał Apple po tym, jak jego iPhone X eksplodował w kieszeni spodni polecane, ciekawostki iPhone X eksplodował w kieszeni, iPhone X, eksplozja, Apple  Jak donosi 7News, do incydentu doszło w 2019 roku i dopiero teraz mężczyzna zdecydował się na podjęcie kroków prawnych przeciwko Apple, po tym jak firma nie odpowiedziała na pytania dotyczących incydentu. iPX

De Rose twierdzi, że z powodu eksplozji swojego iPhone’a X doznał poparzenia nogi drugiego stopnia.

?Wszędzie był popiół i złuszczała mi się skóra. W ciągu następnych kilku dni kilkakrotnie kontaktowałem się z firmą Apple w sprawie problemu, ale nigdy nie otrzymałem odpowiedzi?.

Mężczyzna dodał, że żąda od producenta iPhone odszkodowania.

Rzecznik Apple powiedział 7NEWS, że firma poważnie traktuje bezpieczeństwo klientów i bada skargę.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry