naprawa

Oczekiwanie na naprawę iPhone’a stanie się wygodniejsze. Dlaczego?

Począwszy od 4 listopada 2021 roku oczekiwanie na naprawę iPhone stanie się jeszcze wygodniejsze. Co zmieni Apple? Już wyjaśniamy.

Otóż od od 4 listopada 2021 roku, czyli już za kilka dni, Apple rozpocznie wydawanie iPhone’a XR jako tymczasowego zamiennika – podaje MacRumors.

Oczekiwanie na naprawę iPhone'a stanie się wygodniejsze. Dlaczego? ciekawostki naprawa iPhone, iphone xr jako tymczasowy smartfon, iphone xr  Począwszy od 4 listopada 2021 roku oczekiwanie na naprawę iPhone stanie się jeszcze wygodniejsze. Co zmieni Apple? Już wyjaśniamy. iPhoneXR

Według źródła, które zapoznało się z firmowym dokumentem, użytkownicy, którzy skontaktują się z autoryzowanym serwisem lub Apple Store w celu naprawy smartfonów, otrzymają iPhone’a XR jako tymczasowy zamiennik. Poinformowano również, że ta usługa będzie dostępna dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych i innych regionów. Dodatkowe szczegóły dokumentu zostaną ujawnione w czwartek.

Dlaczego tak się dzieje? Wynika to najprawdopodobniej z faktu, iż iPhone XR ma lepsze wnętrze od iPhone’a 8, który był do tej pory zastępczym smartfonem. iPhone XR jak wiemy posiada czujniki biometryczne Face ID, jednoukładowy układ A12 Bionic oraz obsługę dwóch kart SIM.

Czy to jest dobra decyzja?

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry