Odmienione Apple Music dostrzeżone w najnowszej wersji tvOS polecane, ciekawostki zdjęcie nowego apple music, nowe apple music, Apple TV, apple music na apple tv  Od niedawna wiemy, że Apple szykuje wiele zmian w swojej usłudze strumieniowania muzyki, ale nie zobaczymy ich do momentu wprowadzenia wersji testowej iOS 10. AppleTV

Odmienione Apple Music dostrzeżone w najnowszej wersji tvOS

Od niedawna wiemy, że Apple szykuje wiele zmian w swojej usłudze strumieniowania muzyki, ale nie zobaczymy ich do momentu wprowadzenia wersji testowej iOS 10.

Na szczęście (przypadkowo) nowa funkcja była przez chwilę dostępna w tvOS 9.2.1, który ostatnio został udostępniony wszystkim użytkownikom Apple TV 4gen.

Odmienione Apple Music dostrzeżone w najnowszej wersji tvOS polecane, ciekawostki zdjęcie nowego apple music, nowe apple music, Apple TV, apple music na apple tv  Od niedawna wiemy, że Apple szykuje wiele zmian w swojej usłudze strumieniowania muzyki, ale nie zobaczymy ich do momentu wprowadzenia wersji testowej iOS 10. apple music apple tv

Zakładka ?Browse? była dostępna przez chwilę, a po powrocie do ekranu głównego aplikacji zniknęła. Poprawki w pasku nawigacji nie są związane z aktualizacją, ponieważ były widoczne wcześniej, a po wgraniu najnowszej wersji znikły. Poza tym połączono Bibliotekę i Listy odtwarzania w jedną sekcję ?Biblioteka?, na iOS nadal pozostaną podzielone.

Connect również zniknie z głównego interfejsu i będzie dostępne pod ?Dla Ciebie?, podobno sekcja Nowości ma skrywać najnowsze utwory i materiały wideo, udostępniane przez gwiazdy muzyki. W sumie obecna wersja zawiera Dla Ciebie, Nowe, Radio, Moja muzyka, Listy odtwarzania i Szukaj, a nowa ma Bibliotekę, Dla Ciebie, Szukaj i Radio.

Podobnie jest z Apple Music, będącym częścią iTunes 12.4. Zmiany nie są widoczne u wszystkich użytkowników, ale widać, że w Cupertino nad tym pracują.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry