Odświeżone AirPodsy trafią do sprzedaży na początku przyszłego roku? ciekawostki   Wstępnie mówiło się, że odświeżone AirPodsy z ładowaniem indukcyjnym pojawią się w sprzedaży jeszcze pod koniec tego roku. Zdaniem Ming-Chi Kuo tak nie będzie. airpods6

Odświeżone AirPodsy trafią do sprzedaży na początku przyszłego roku?

Wstępnie mówiło się, że odświeżone AirPodsy z ładowaniem indukcyjnym pojawią się w sprzedaży jeszcze pod koniec tego roku. Zdaniem Ming-Chi Kuo tak nie będzie.

Jak donosi Kuo odświeżone AirPodsy z ładowaniem bezprzewodowym trafią do sprzedaży zaraz na początku przyszłego roku. Oprócz tego analityk uważa, że gigant z Cupertino cały czas pracuje nad zupełnie nowymi AirPodsami. Jego zdaniem przeprojektowany model trafi do sprzedaży w roku 2020, czyli za dwa lata. Nowy model słuchawek ma podobno jeszcze bardziej poprawić komfort użytkowania.

Odświeżone AirPodsy trafią do sprzedaży na początku przyszłego roku? ciekawostki   Wstępnie mówiło się, że odświeżone AirPodsy z ładowaniem indukcyjnym pojawią się w sprzedaży jeszcze pod koniec tego roku. Zdaniem Ming-Chi Kuo tak nie będzie. Airpods 1

Taki ruch firmy Apple zdaniem Kuo sprawi, że w roku 2021 klienci mogą kupić nawet 100 milionów bezprzewodowych słuchawek od Apple.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top