Apple Music

Oficjalnie: Bezstratna jakość i dźwięk przestrzenny pojawią się w Apple Music w czerwcu

Dźwięk przestrzenny z obsługą Dolby Atmos i bezstratna jakość dźwięku pojawi się w Apple Music w czerwcu. Nowość będzie dostępna w cenie standardowego abonamentu bez dodatkowych kosztów.

Zatem już od czerwca wszyscy abonenci Apple Music będą mogli słuchać muzyki w wysokiej jakości w formacie Lossless Audio. Apple używa kodeka ALAC (Apple Lossless Audio Codec).

Oficjalnie: Bezstratna jakość i dźwięk przestrzenny pojawią się w Apple Music w czerwcu polecane, ciekawostki dzwiek przestrzenny, bezstratna jakość dzwięku, Apple music, Apple  Dźwięk przestrzenny z obsługą Dolby Atmos i bezstratna jakość dźwięku pojawi się w Apple Music w czerwcu. Nowość będzie dostępna w cenie standardowego abonamentu bez dodatkowych kosztów. AppleMusic

Obsługa bezstratnego dźwięku obejmuje cały katalog Apple Music zawierający 75 milionów utworów. Bezstratny dźwięk będzie można włączyć w ustawieniach Apple Music, w sekcji Jakość dźwięku.

Dodatkowo utwory otrzymają wsparcie dla dźwięku przestrzennego – Spatial Audio – oraz Dolby Atmos. Nowości jak pisaliśmy na wstępie będą dostępne bez dodatkowych opłat.

Nowości w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Sztuczki i triki

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top