Oficjalnie: Nowe komputery Mac z czipem M1 nie obsługują eGPU polecane, ciekawostki macbook z M1 nie obsługuje eGPU, M1, eGPU  Firma Apple oficjalnie potwierdziła, że ??nowe MacBook Air, MacBook Pro i Mac mini wyposażone w chip M1 nie obsługują zewnętrznych kart graficznych eGPU. MacBook 1

Oficjalnie: Nowe komputery Mac z czipem M1 nie obsługują eGPU

Firma Apple oficjalnie potwierdziła, że ??nowe MacBook Air, MacBook Pro i Mac mini wyposażone w chip M1 nie obsługują zewnętrznych kart graficznych eGPU.

Użytkownik Twittera Paul Gerhardt jako pierwszy to zauważył – odkrył, że wszystkie Maki z czipem M1 nie są kompatybilne z ePGU, w tym Blackmagic eGPU, który jest dostępny w sklepie internetowym Apple.

Oficjalnie: Nowe komputery Mac z czipem M1 nie obsługują eGPU polecane, ciekawostki macbook z M1 nie obsługuje eGPU, M1, eGPU  Firma Apple oficjalnie potwierdziła, że ??nowe MacBook Air, MacBook Pro i Mac mini wyposażone w chip M1 nie obsługują zewnętrznych kart graficznych eGPU. m1 no egpu support

Następnie firma Apple potwierdziła TechCrunch, że komputery Mac M1 nie obsługują eGPU. Tak więc wszystkie komputery z chipem Apple M1 mogą polegać tylko na zintegrowanym 7 lub 8-rdzeniowym GPU.

Więcej informacji

MacBook z czipem M1

Etui i szkło na ekran iPhone 12 / 12 Pro

System iOS 14 / iPadOS 14 / watchOS 7

Testy iPhone 12 / 12 Pro

Pamięć RAM w iPhone 12 / 12 Pro Max

Inne

Akcesoria dla iPhone 12 / 12 Pro / 12 Pro Max

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry