Oficjalnie: Premiera iPhone 12 odbędzie się kilka tygodni później niż zwykle polecane, ciekawostki sprzedaz, Sprzedaż, premiera iPhone 12, iPhone 12, Apple  Komentując raport finansowy, dyrektor Apple Luca Maestri powiedział, że premiera iPhone 12 ?będzie opóźniona o kilka tygodni?. iPhone12 Pro

Oficjalnie: Premiera iPhone 12 odbędzie się kilka tygodni później niż zwykle

Komentując raport finansowy, dyrektor Apple Luca Maestri powiedział, że premiera iPhone 12 ?będzie opóźniona o kilka tygodni?.

Oznacza to, że premiera iPhone 12 będzie miała miejsce dopiero w październiku. Dlaczego październik? Luca wspomniał o premierze iPhone’a (sprzedaż), a nie o jego prezentacji (wydarzeniu).

Oficjalnie: Premiera iPhone 12 odbędzie się kilka tygodni później niż zwykle polecane, ciekawostki sprzedaz, Sprzedaż, premiera iPhone 12, iPhone 12, Apple  Komentując raport finansowy, dyrektor Apple Luca Maestri powiedział, że premiera iPhone 12 ?będzie opóźniona o kilka tygodni?. iPhone12 11

Rzućmy okiem na 13 lat historii iPhone’a. Ich sprzedaż nigdy nie zaczynała się z dnia na dzień od prezentacji i zwykle była opóźniona o kilka tygodni. Na przykład iPhone 11 został pokazany 10 września , a wypuszczony na rynek 20 września .

Dodając nawet kilka tygodni do tego okresu, otrzymujemy październik. A jeśli prezentacja odbędzie się powiedzmy pod koniec września, to data sprzedaży może mieć miejsce nawet w listopadzie.

Kto z Was planuje zakup nowej “dwunastki”? Dajcie koniecznie znać w komentarzach.

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry