OneTech15.09.2020
„Oglądaj razem” – nowość w Messenger, która umożliwia wspólne oglądanie filmów podczas rozmowy wideo

W najnowszej aktualizacji Messengera, która pojawiła się w App Store w dniu wczorajszym pojawiła się nowość o nazwie „Oglądaj razem”. Co to takiego?

Jest to pomysł podobny do funkcji „Watch Party” na Facebooku, która umożliwia oglądanie tych samych treści wideo w grupie.

Oglądaj razem umożliwia wspólne oglądanie filmów podczas rozmowy wideo na Messenegerze.

Jednoczesne oglądanie odbywa się podczas połączeń wideo, więc znajomi mogą jednocześnie oglądać zawartość wideo i reakcje wszystkich innych uczestników w czasie rzeczywistym.

Podczas grupowej rozmowy wideo lub sesji Messenger Room każdy uczestnik może wybrać klip z biblioteki wideo Facebooka i będzie on odtwarzany dla wszystkich uczestników rozmowy. System niestety nie obsługuje treści z serwisu YouTube ani filmów z innych serwisów streamingowych, więc opcje oglądania są dość ograniczone. Ale wkrótce ma się to podobno zmienić.

Rozwiązanie ciekawe. Funkcja może w szczególności spodobać się tym osobom, które mieszkają daleko od siebie i chcą podzielić się swoim filmem z wakacji lub jakąkolwiek inną zawartością ze znajomymi i rodziną.

‎Messenger
‎Messenger
Developer: Facebook, Inc.
Price: Free
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl