Ogromna awaria Apple. Przestały działać najważniejsze usługi i aplikacje ciekawostki nie działa app store, nie dzialaja mapy, awaria Apple  Wygląda na to, że Apple ma ogromną awarią. Problemem objęci są użytkownicy iGadżetów na całym świecie Nie działają najważniejsze usługi i aplikacje. znajdz 1300x700

Ogromna awaria Apple. Przestały działać najważniejsze usługi i aplikacje

Wygląda na to, że Apple ma ogromną awarią. Problemem objęci są użytkownicy iGadżetów na całym świecie Nie działają najważniejsze usługi i aplikacje.

Jak się okazuje przestała działać większość usług firmy na całym świecie. Na przykład nie można ustawić trasy w Mapach, nie działa Apple TV+, Pliki i iCloud, z App Store nie można pobrać żadnej aplikacji. Nie jest możliwe wykonanie aktualizacji aplikacji.

Stan na godzinę 18:50

Ogromna awaria Apple. Przestały działać najważniejsze usługi i aplikacje ciekawostki nie działa app store, nie dzialaja mapy, awaria Apple  Wygląda na to, że Apple ma ogromną awarią. Problemem objęci są użytkownicy iGadżetów na całym świecie Nie działają najważniejsze usługi i aplikacje. icloud 1

Miejmy nadzieje, ze awaria usług Apple zostanie naprawiona w ciągu najbliższych godzin. Gdy tylko to nastąpi damy Wam znać.

A jak to wygląda na Waszych gadżetach? Dajcie znać w komentarzach, które z usług giganta z Cupertino nie działają u Was.

[AKTUALIZACJA}

Wszystkie usługi wydają się już działać prawidłowo.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry