Ogromne zainteresowanie nowym iPhone?m SE ciekawostki sprzedaż iPhone SE, ogromne zainteresowanie iPhone SE, iphone se, Apple  Pomino tego, że zaraz po prezentacji wiele osób wypowiadało się dość sceptycznie na temat nowego 4-calowego iPhone SE, najnowszy smartfon cieszy się ogromnym zainteresowaniem. iPhoneSE.2

Ogromne zainteresowanie nowym iPhone?m SE

Pomino tego, że zaraz po prezentacji wiele osób wypowiadało się dość sceptycznie na temat nowego 4-calowego iPhone SE, najnowszy smartfon cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Pamiętacie jak pisaliśmy w dniu premiery, że wysyłka iPhone SE w Polsce wynosi 4-5 dni roboczych? Przy zakupie w dniu dzisiejszym na nowego 4-calowego iPhone?a trzeba czekać prawie miesiąc!

Ogromne zainteresowanie nowym iPhone?m SE ciekawostki sprzedaż iPhone SE, ogromne zainteresowanie iPhone SE, iphone se, Apple  Pomino tego, że zaraz po prezentacji wiele osób wypowiadało się dość sceptycznie na temat nowego 4-calowego iPhone SE, najnowszy smartfon cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Zrzut ekranu 2016 04 07 o 12.55.03

Jak widzicie powyżej aktualny termin wysyłki różowego iPhone SE w wersji 16GB przewidywany jest na 26-29 kwi. Co to oznacza? Odpowiedzcie sobie sami na to pytanie.

Przy okazji gorąco zapraszamy Was do naszej recenzji nowego iPhone SE. Wpis znajdziecie w tym miejscu.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
waze

Waze dodaje obsługę Apple Music

Waze dodało w swojej aplikacji obsługę Apple Music. Stało się tak ponieważ obie firmy nawiązały współpracę. Jest to bardzo dobra wiadomość dla użytkowników korzystających z aplikacji.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry