Ogromny pożar w fabryce dostawcy Apple polecane, ciekawostki Szanghaj, pożar w Casetek Group, pożar, dostawca Apple, chiny, Casetek Group, Apple  Pożar w fabryce Casetek Group, tajwańskiego producenta elektroniki i dostawcy dla giganta technologicznego Apple, niedaleko Szanghaju w Chinach, zabił osiem osób, w tym dwóch strażaków. pozar

Ogromny pożar w fabryce dostawcy Apple

Pożar w fabryce Casetek Group, tajwańskiego producenta elektroniki i dostawcy dla giganta technologicznego Apple, niedaleko Szanghaju w Chinach, zabił osiem osób, w tym dwóch strażaków.

Według oświadczenia władz dystryktu Jinshan w związku z incydentem, pożar fabryki wybuchł w czwartek o godzinie 13:30 i trwał do piątku rano. Pożar był ogromny, w jego walce uczestniczyło ponad 900 strażaków, 123 wozy strażackie i osiem robotów.

Ogromny pożar w fabryce dostawcy Apple polecane, ciekawostki Szanghaj, pożar w Casetek Group, pożar, dostawca Apple, chiny, Casetek Group, Apple  Pożar w fabryce Casetek Group, tajwańskiego producenta elektroniki i dostawcy dla giganta technologicznego Apple, niedaleko Szanghaju w Chinach, zabił osiem osób, w tym dwóch strażaków. pozar 1

Do Grupy Casetek należy Pegatron – firma znana jest jako producent obudów do linii MacBook i iPad. Jak pożar wpłynie na łańcuch dostaw firmy? Tego nie wiemy, ale pewnie okaże się to już za jakiś czas.

Według oficjalnego oświadczenia władz dystryktu Jinshan, pożar nie spowodował znacznego zanieczyszczenia powietrza ani wody.

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry