Omdia: Składany iPhone z obsługą rysika pojawi się w 2023 roku polecane, ciekawostki składany iPhone, iPhone, Apple  Firma badawcza Omdia szacuje, że Apple może wypuścić na rynek swojego pierwszego iPhone'a ze składanym ekranem w 2023 roku. iPhone12skladany

Omdia: Składany iPhone z obsługą rysika pojawi się w 2023 roku

Firma badawcza Omdia szacuje, że Apple może wypuścić na rynek swojego pierwszego iPhone’a ze składanym ekranem w 2023 roku.

Oczekuje się, że urządzenie będzie miało miało 7,3-7,6-calowy ekran OLED i będzie można je obsługiwać rysikiem, który będzie podobny do rysika Samsung S Pen.

Wcześniej informowano, że projekt składanego iPhone’a będzie przypominał Samsunga Galaxy Z Flip: po złożeniu będzie dość kompaktowy. Apple użyje chemicznie utwardzanej ceramicznej osłony ekranu, która nie pęka po wielokrotnym złożeniu.

Omdia: Składany iPhone z obsługą rysika pojawi się w 2023 roku polecane, ciekawostki składany iPhone, iPhone, Apple  Firma badawcza Omdia szacuje, że Apple może wypuścić na rynek swojego pierwszego iPhone'a ze składanym ekranem w 2023 roku. skladany iPhone

Poinformowano również, że Apple opracowało nowy projekt zawiasu, który chowa się wewnątrz obudowy, a nie pozostaje na zewnątrz, jak Samsung Galaxy Z Flip. Konstrukcja zapobiega również przedostawaniu się kurzu do wnętrza urządzenia.

Smartfon powinien być wyposażony w 8 GB RAM-u i 1 TB pamięci flash, a jego cena wyniesie około 1500 dolarów.

iOS 14.5 i iPadOS 14.5

Pozostałe informacje

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry