ASWY Ondo Air Touch - pierwszy na świecie lewitujący głośnik z bezprzewodowym ładowaniem recenzje, polecane, akcesoria Wideo, lewitujący głośnik, latający głośnik, głośnik, forcetop, Aswy ASWY ? innowacyjna firma która jest prekursorem w dziedzinie mobilnej rozrywki, wprowadziła niedawno na polski rynek serię nowatorskich lewitujących głośników bezprzewodowych, które oprócz niesamowitego wyglądu dając użytkownikowi niesamowite doznania muzyczne. glosnik

ASWY Ondo Air Touch – pierwszy na świecie lewitujący głośnik z bezprzewodowym ładowaniem

ASWY ? innowacyjna firma która jest prekursorem w dziedzinie mobilnej rozrywki, wprowadziła niedawno na polski rynek serię nowatorskich lewitujących głośników bezprzewodowych, które oprócz niesamowitego wyglądu dając użytkownikowi niesamowite doznania muzyczne.

Dzięki rewolucyjnym rozwiązaniom technologicznym zastosowanym w głośnikach ASWY, firma została wielokrotnie nagrodzona podczas największych targów technologicznych IFA czy CES w zakresie innowacyjności.

Dzięki opatentowaniu wielu rozwiązań, ASWY jest dziś pionierem wielu nowych technologii, które są często wykorzystywane w życiu codziennym.

Zaskocz siebie i swoich znajomych innowacyjną technologią lewitacji

Ondo Air Touch ? to pierwszy na świecie głośnik Bluetooth z bezprzewodowym ładowaniem, przenoszący muzykę w nowy wymiar.

ASWY Ondo Air Touch - pierwszy na świecie lewitujący głośnik z bezprzewodowym ładowaniem recenzje, polecane, akcesoria Wideo, lewitujący głośnik, latający głośnik, głośnik, forcetop, Aswy ASWY ? innowacyjna firma która jest prekursorem w dziedzinie mobilnej rozrywki, wprowadziła niedawno na polski rynek serię nowatorskich lewitujących głośników bezprzewodowych, które oprócz niesamowitego wyglądu dając użytkownikowi niesamowite doznania muzyczne. glosnik

Zaprojektowany, opracowany i opatentowany przez ASWY głośnik pozwala spojrzeć, a przede wszystkim usłyszeć muzykę z całkiem innej perspektywy i zachwycić się nie tylko samą jakością dźwięku, ale również jego źródłem.

W modelu Ondo Air Touch udoskonalono i zoptymalizowano lewitacje, umożliwiono bezprzewodowe ładowanie, ulepszono akustykę oraz wyposażono głośnik w diodowy panel
dotykowy, a także pokryto urządzenie gumowaną powierzchnią.

Prawdziwy dźwięk 360°

Głośnik ASWY oferuje prawdziwy dźwięk 360°, który pozwoli ci cieszyć się muzyką w pełnym zakresie, niezależnie od twojej pozycji.

ASWY Ondo Air Touch - pierwszy na świecie lewitujący głośnik z bezprzewodowym ładowaniem recenzje, polecane, akcesoria Wideo, lewitujący głośnik, latający głośnik, głośnik, forcetop, Aswy ASWY ? innowacyjna firma która jest prekursorem w dziedzinie mobilnej rozrywki, wprowadziła niedawno na polski rynek serię nowatorskich lewitujących głośników bezprzewodowych, które oprócz niesamowitego wyglądu dając użytkownikowi niesamowite doznania muzyczne. glonik3

Ponadto 1,75″ ultra smukłe przetworniki oraz pasywny radiator gwarantują wysoką jakość dźwięku oraz głęboki bas, wydobywający się z głośnika.

Poniżej możecie zobaczyć “na żywo” jak gra testowany przez nas głośnik.

Technologia lewitacji

ASWY opatentowało technologię wykorzystującą podwójną cewkę nadawczą i odbiorczą stabilizującą pływające magnesy, które pozwalają na to, aby głośnik unosił się w powietrzu.

ASWY Ondo Air Touch - pierwszy na świecie lewitujący głośnik z bezprzewodowym ładowaniem recenzje, polecane, akcesoria Wideo, lewitujący głośnik, latający głośnik, głośnik, forcetop, Aswy ASWY ? innowacyjna firma która jest prekursorem w dziedzinie mobilnej rozrywki, wprowadziła niedawno na polski rynek serię nowatorskich lewitujących głośników bezprzewodowych, które oprócz niesamowitego wyglądu dając użytkownikowi niesamowite doznania muzyczne. glosnik2

Wykorzystanie pola elektromagnetycznego zmniejsza absorbcję fal dźwiękowych na powierzchni stacji ładującej, dzięki czemu muzyka brzmi tak jak powinna.

Mobilność

Głośnik można używać praktycznie wszędzie tam, gdzie przyjdzie na to ochota. Niewielkie rozmiary, a także silne magnesy pozwalają przymocować głośnik np. do lodówki czy kierownicy roweru, wykorzystując go jako źródło muzyki lub zestaw głośnomówiący.

Panel dotykowy LED

Mobilny głośnik ASWY wyposażono w panel dotykowy LED, który pozwala zmieniać utwory, ustawiać głośność i odbierać połączenia za dosłownie muśnięciem przycisku.

ASWY Ondo Air Touch - pierwszy na świecie lewitujący głośnik z bezprzewodowym ładowaniem recenzje, polecane, akcesoria Wideo, lewitujący głośnik, latający głośnik, głośnik, forcetop, Aswy ASWY ? innowacyjna firma która jest prekursorem w dziedzinie mobilnej rozrywki, wprowadziła niedawno na polski rynek serię nowatorskich lewitujących głośników bezprzewodowych, które oprócz niesamowitego wyglądu dając użytkownikowi niesamowite doznania muzyczne. glosnik1

Głośnik posiada wbudowany mikrofon o wysokiej czułości, dzięki czemu można go używać jak zestawu głośnomówiącego prowadząc rozmowy bez konieczności używania telefonu.

ASWY Ondo Air Touch - pierwszy na świecie lewitujący głośnik z bezprzewodowym ładowaniem recenzje, polecane, akcesoria Wideo, lewitujący głośnik, latający głośnik, głośnik, forcetop, Aswy ASWY ? innowacyjna firma która jest prekursorem w dziedzinie mobilnej rozrywki, wprowadziła niedawno na polski rynek serię nowatorskich lewitujących głośników bezprzewodowych, które oprócz niesamowitego wyglądu dając użytkownikowi niesamowite doznania muzyczne. glosnik10

Urządzenie łączy się przy pomocy Bluetooth 4.0 (do 10 m), a za pośrednictwem portu USB znajdującego się w podstawie możemy wygodnie naładować swój telefon.

Cechy produktu:

Dźwięk:

 • Prawdziwy dźwięk 360°
 • Obsługa AptX Codec
 • Obsługa ACC Codec
 • Wbudowany mikrofon

Łączność:

 • Bluetooth 4.0 (do 10 m)
 • 1 x Wejście zasilające
 • 1 x Port USB (ładowanie podczas odtwarzania)
 • Bezprzewodowe ładowanie głośnika (ciągła praca)

Lewitacja:

 • Technologia Lewitacji ASWY
 • Uchwyt do łatwego ustawienia głośnika we właściwej pozycji
 • Zmniejszenie absorbcji fal dźwiękowych

Rozmiar:

 • Wysokość: głośnik (4,41 cm) / podstawa (4,31 cm)
 • Średnica: głośnik (10,26 cm) / podstawa (17,02 cm)
 • Waga: głośnik (276,12 g) / podstawa (907, 18 g)
 • Gumowana powierzchnia

Zasilanie:

 • Akumulator litowo-jonowy
 • 12 godzin odtwarzania
 • Ładowanie urządzeń mobilnych podczas odtwarzania muzyki
 • Ciągła praca głośnika

Mobilność:

 • Niewielki rozmiary i kompaktowy design
 • Silne magnesy pozwalające przytwierdzić głośnik np. do lodówki lub kierownicy roweru
 • Ochrona przed spryskiwaniem wodą (klasa wodoszczelności IPX3)
 • Panel dotykowy LED ułatwiający sterowanie

Glośnik ASWY możecie zakupić tutaj. Cena produktu to 549 zł.

Sprzęt do testów otrzymaliśmy od FORCETOP ? forcetop.com, czyli operatora największej hurtowni z akcesoriami mobilnym. Dziękujemy!

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ios15.1beta1 1

Co nowego w iOS 15.1 beta 1

Kilka godzin temu firma Apple udostępniła deweloperom iOS 15 beta 1, iPadOS 15 beta 1, więc czas najwyższy na przegląd nowości i zmian jakie pojawiły się w najnowszych systemach.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry