OneHanded - włączamy klawiaturę do jednoręcznego używania cydia-i-jailbreak OneHanded, klawiatura, iPhone, Cydia  Niedawno w sieci pojawiła się interesująca informacja o obecności mniejszej klawiatury na iOS, choć teoretycznie nie można jej jeszcze używać. Rozmycie 1300x700

OneHanded – włączamy klawiaturę do jednoręcznego używania

Niedawno w sieci pojawiła się interesująca informacja o obecności mniejszej klawiatury na iOS, choć teoretycznie nie można jej jeszcze używać.

Jest ona obecna od momentu wydania iOS 8 i pojawiły się już pierwsze poprawki, które je wywołują. Jednak tym razem przyszedł czas na wtyczkę dostępną w Cydii, która może być łatwiejsza w instalacji i włączeniu.

Wtyczka OneHanded powstała dzięki użytkownikowi o pseudonimie Frozen Penguin i wywołuje wbudowane w klawiaturę skróty za pomocą przesunięcia palcem po jednym z brzegów klawiatury ekranowej.

OneHanded - włączamy klawiaturę do jednoręcznego używania cydia-i-jailbreak OneHanded, klawiatura, iPhone, Cydia  Niedawno w sieci pojawiła się interesująca informacja o obecności mniejszej klawiatury na iOS, choć teoretycznie nie można jej jeszcze używać. 273319

Rozszerzenie jest kompatybilne z iOS 8 i 9 i działa nawet na iPhonie 6 i modelach z większymi wyświetlaczami. Wszystko możecie skonfigurować w preferencjach, które zostaną dodane po zainstalowaniu wtyczki. OneHended pobierzecie za darmo z domyślnego źródła ? BigBoss.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top