OnePlus 3 z szybkim ładowaniem (VOOC)? ciekawostki vooc, szybkie ładowanie OnePlus 3, szybkie ładowanie, OnePlus 3  Osobiście nie miałem styczności z OnePlus Two (2), ale bolał mnie fakt, że sprzęt nie ma szybkiego ładowania, skoro zastosowano w nim Snapdragona 810 (normalnie ma Quick Charge 2.0), ale jego następca powinien wyeliminować jego bolączkę. oneplusone 1300x700

OnePlus 3 z szybkim ładowaniem (VOOC)?

Osobiście nie miałem styczności z OnePlus Two (2), ale bolał mnie fakt, że sprzęt nie ma szybkiego ładowania, skoro zastosowano w nim Snapdragona 810 (normalnie ma Quick Charge 2.0), ale jego następca powinien wyeliminować jego bolączkę.

Wszystko za sprawą prawdopodobnego zastosowania technologii VOOC, choć w przypadku młodego startupu z Chin jego nazwa to “Dash Charge”. Nie od dziś wiadomo, że OPPO ma dobre relacje z OnePlus, więc byłbym rad, gdyby nawet najnowsza wersja VOOC się pojawiła (ładowanie baterii o pojemności 2500mAh w 15 minut).

OnePlus 3 z szybkim ładowaniem (VOOC)? ciekawostki vooc, szybkie ładowanie OnePlus 3, szybkie ładowanie, OnePlus 3  Osobiście nie miałem styczności z OnePlus Two (2), ale bolał mnie fakt, że sprzęt nie ma szybkiego ładowania, skoro zastosowano w nim Snapdragona 810 (normalnie ma Quick Charge 2.0), ale jego następca powinien wyeliminować jego bolączkę. f4fd0f90 c665 11e5 a51f 8ba6da4b759c

Co więcej, nadchodzący sprzęt ma być wyposażony w 64 – bitowy (4 rdzeniowy) układ scalony Qualcomm Snapdragon 820,4 lub 6GB pamięci operacyjnej, 16MPix aparat główny i wiele innych, poza tym jego debiut zaplanowano na 18 maja, a sprzedaż ma ruszyć miesiąc później.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry