OnePlus mini odwiedza AnTuTu ciekawostki OnePlus mini, Antutu, Android  Od dłuższego czasu wiemy, że OnePlus myśli nad wydaniem kolejnego urządzenia mobilnego, które pojawi się przed końcem bieżącego roku. Ostatnie spekulacje pokazują, że mamy na myśli OnePlus mini, poza tym sprzęt pojawił się w AnTuTu i mamy w końcu ogląd na jego parametry techniczne. oneplusone 1300x700

OnePlus mini odwiedza AnTuTu

Od dłuższego czasu wiemy, że OnePlus myśli nad wydaniem kolejnego urządzenia mobilnego, które pojawi się przed końcem bieżącego roku. Ostatnie spekulacje pokazują, że mamy na myśli OnePlus mini, poza tym sprzęt pojawił się w AnTuTu i mamy w końcu ogląd na jego parametry techniczne.

Źródło informacji to sami producenci aplikacji, więc nie ma mowy o fotomontażu, choć nie mamy pewności, że urządzenie o nazwie kodowej A2301 to akurat OnePlus mini. Być może ma to sens, w końcu widać, że sprzęt w ogóle nie ustępuje OnePlus 2, niestety AnTuTu nie podaje informacji o przekątnej wyświetlacza, więc ciężko jednoznacznie stwierdzić, z czym mamy do czynienia.

Aplikacja znalazła wyświetlacz o rozdzielczości 1080 × 1920 pikseli, a za sprawne działanie odpowiada 8 – rdzeniowy procesor MediaTek MT6795T, taktowany 2,2GHz (znajdujący się również w HTC One M9+), dodatkowo przyszły właściciel otrzymuje 32GB pamięci wewnętrznej, GPU PowerVR Rogue 6200, 2GB pamięci operacyjnej i 13MPix aparat główny. Sprzęt działa na podstawie Androida 5.1.1 Lollipop, a zrzuty ekranowe poniżej wskazują na wynik, który wynosi 54,311 pkt.

OnePlus mini odwiedza AnTuTu ciekawostki OnePlus mini, Antutu, Android  Od dłuższego czasu wiemy, że OnePlus myśli nad wydaniem kolejnego urządzenia mobilnego, które pojawi się przed końcem bieżącego roku. Ostatnie spekulacje pokazują, że mamy na myśli OnePlus mini, poza tym sprzęt pojawił się w AnTuTu i mamy w końcu ogląd na jego parametry techniczne. AnTuTu OnePlus Mini 394x350

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top