OnePlus TV ze wsparciem dla Dolby Vision i Atmos ciekawostki smart TV, OnePlus TV, Dolby Vision, Dolby Atmos, Android RV  OnePlus TV zadebiutuje jeszcze w tym miesiąc i pojawił się nawet na Amazonie. Dzięki temu mamy dodatkowe informacje związane z jego specyfikacją. OnePlusTV

OnePlus TV ze wsparciem dla Dolby Vision i Atmos

OnePlus TV zadebiutuje jeszcze w tym miesiąc i pojawił się nawet na Amazonie. Dzięki temu mamy dodatkowe informacje związane z jego specyfikacją.

W większości przypadków wbudowane w telewizor głośniki nie są zbyt dobre i użytkownicy ratują się zakupem soundbara. Na szczęście w przypadku nadchodzącego telewizora ma być znacznie lepiej.

Na Amazonie nie ma jeszcze pełnej specyfikacji, ale wiadomo, że urządzenie ma mieć osiem głośników, a ich maksymalna moc ma wynieść 50W. Szybkie porównanie ze smart TV od Sony i widać, że Japończycy mają maksymalnie 20W z dwóch głośników.

OnePlus TV ze wsparciem dla Dolby Vision i Atmos ciekawostki smart TV, OnePlus TV, Dolby Vision, Dolby Atmos, Android RV  OnePlus TV zadebiutuje jeszcze w tym miesiąc i pojawił się nawet na Amazonie. Dzięki temu mamy dodatkowe informacje związane z jego specyfikacją. OnePlus TV 650x314

Najważniejsze, że wbudowane głośniki będą wspierały Dolby Atmos i coś co producent nazywa “punchy bass”. Dzięki temu niskie tony powinny być bardziej odczuwalne niż zwykle.

Pod koniec tego miesiąca powinniśmy być świadkami premiery OnePlus TV. Z poprzednich doniesień wiadomo, że sprzęt będzie miał 55 – calową matrycę QLED i system operacyjny bazujący na Android TV.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry