Opaska Huawei Band 3 Pro z wbudowanym GPS dostępna w bardzo niskiej cenie ciekawostki Promocja, opaska Huawei Band 3 Pro, Huawei Band 3 Pro  Początek tygodnia, więc czas na kolejną promocję. Tak więc dziś mamy dla Was Huawei Band 3 Pro, czyli opaskę z wbudowanym GPS. opaska

Opaska Huawei Band 3 Pro z wbudowanym GPS dostępna w bardzo niskiej cenie

Początek tygodnia, więc czas na kolejną promocję. Tak więc dziś mamy dla Was Huawei Band 3 Pro, czyli opaskę z wbudowanym GPS.

Honor Band 3 Pro to opaska wyposażona w czytelny i barwny ekran 0,95″ AMOLED. Jest to obowiązkowy gadżet dla każdej osoby, która lubi prowadzić aktywny tryb życia.

Opaska Huawei Band 3 Pro z wbudowanym GPS dostępna w bardzo niskiej cenie ciekawostki Promocja, opaska Huawei Band 3 Pro, Huawei Band 3 Pro  Początek tygodnia, więc czas na kolejną promocję. Tak więc dziś mamy dla Was Huawei Band 3 Pro, czyli opaskę z wbudowanym GPS. opaska2

Ta świetna opaska wyposażona jest w takie funkcje jak: Powiadomienia o połączeniach i wiadomościach, monitorowanie snu, krokomierz, pomiar spalonych kalorii, pomiar wydajności i obciążenia organizmu i wiele, wiele więcej.

Warto wspomnieć o wbudowanym nadajniku GPS. Dzięki niemu precyzyjnie określicie swoją pozycję po to, aby wiedzieć gdzie się znajdujecie i jaki dystans dzieli Was od celu.  Opaska jest również oczywiście wodoodporna.

Opaska Huawei Band 3 Pro z wbudowanym GPS dostępna w bardzo niskiej cenie ciekawostki Promocja, opaska Huawei Band 3 Pro, Huawei Band 3 Pro  Początek tygodnia, więc czas na kolejną promocję. Tak więc dziś mamy dla Was Huawei Band 3 Pro, czyli opaskę z wbudowanym GPS. opaska1

Normalna cena opaski w Polsce to 299zł, ale po skorzystaniu z naszej promocji będziecie mogli nabyć ten świetny gadżet za jedyne 40,45 euro, czyli 175 zł, więc o ponad 100 zł taniej!

Więcej na temat produktu, a także link do sklepu znajdziecie – tutaj.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry