Opera jako pierwsza wprowadza w swojej przeglądarce darmowe VPN polecane, ciekawostki włączenie VPN w opera, Wideo, przeglądarka opera, opera z VPN, opera, jak włączyć operę z VPN  Opera to jedna z popularniejszych przeglądarek internetowych. Przeglądarka dostępna jest zarówno na iPhone, iPad jak i komputery Mac. opera 1

Opera jako pierwsza wprowadza w swojej przeglądarce darmowe VPN

Opera to jedna z popularniejszych przeglądarek internetowych. Przeglądarka dostępna jest zarówno na iPhone, iPad jak i komputery Mac.

W dniu dzisiejszym firma wprowadziła w swojej przeglądarce bardzo ciekawą opcję. Jest nią możliwość darmowego włączenia VPN.VPN pozwala międzyinnymi na anonimowe surfowanie w sieci, czy na dostęp do wiadomości  niedostępnych w danym kraju.

Wedle raportu Global Web Index*, więcej niż pół miliarda ludzi (24% populacji korzystającej z Internetu) próbowało używać lub aktualnie używa usług VPN. Zgodnie z badaniami, podstawowe powody używania VPN-a to:

? Dostęp do lepszych treści rozrywkowych (38%)
? Chęć zachowania anonimowości podczas przeglądania (30%)
? Dostęp do sieci i stron niedostępnych w danym kraju (28%)
? Dostęp do stron zablokowanych w miejscu pracy (27%)
? Komunikacja z przyjaciółmi i rodziną za granicą (24%)
? Dostęp do wiadomości niedostępnych w danym kraju (22%)

Zgodnie z tymi samymi badaniami, to młodzi ludzie są w czołówce, jeśli chodzi o używanie rozwiązań VPN ? niemal jedna trzecia użytkowników w grupie wiekowej 16-34 lat używała VPN-a.

W obecnej wersji Opery dostępne są następujące kraje: Stany Zjednoczone, Kanada i Niemcy. Wersja z VPN dostępna jest za darmo na tej stronie.

Aby włączyć VNP musicie udać się do ustawień prywatności Opery.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry