Opera VPN dostępna na iPhone i iPad polecane, gry-i-aplikacje Za darmo, Wideo, VPN na iPhone, vpn, opera vpn, iPhone, darmowe VPN na iPhone, Apple, App Store  Po wbudowaniu VPN w przeglądarkę internetową na OS X i Windows przyszedł czas na system mobilny iOS. Wczoraj w App Store pojawiła się nowa aplikacja pozwalająca na darmowe korzystanie z VPN na urządzeniach Apple.  VPN

Opera VPN dostępna na iPhone i iPad

Po wbudowaniu VPN w przeglądarkę internetową na OS X i Windows przyszedł czas na system mobilny iOS. Wczoraj w App Store pojawiła się nowa aplikacja pozwalająca na darmowe korzystanie z VPN na urządzeniach Apple.

Opera VPN to aplikacja, która ma chronić naszą prywatność podczas przeglądania internetu. Apka jest przeznaczona także dla osób pracujących za granicą i posiadających ograniczony dostęp do określonych witryn.

Po instalacji wystarczy wybrać jedno z pięciu wirtualnych miejsc ( Stany Zjednoczone, Kanada, Niemcy, Singapur, Holandia) i cieszyć się prywatnością. Usługa VNP działa dzięki spółce SurfEasy, która została przejęta przez Operę w ubiegłym roku.

[app 1080756781]

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry