„Opiekun konta” - nowość w iOS 15.2. Jak używać? poradniki, ciekawostki spadek cyfrowy, opiekun konta, iOS 15.2  Jedną z kilku nowości w iOS 15.2 i iPadOS 15.2 jest Opiekun konta. Co to takiego i jak korzystać z funkcji? Już wyjaśniamy. OpiekunKOnta 1300x700

„Opiekun konta” – nowość w iOS 15.2. Jak używać?

Jedną z kilku nowości w iOS 15.2 i iPadOS 15.2 jest Opiekun konta. Co to takiego i jak korzystać z funkcji? Już wyjaśniamy.

Opiekun konta to funkcja, która możliwa przekazanie naszych zdjęć, wideo, notatek i innych prywatnych danych zaufanej osobie po naszej śmierci.

Jak dodać opiekuna konta w iOS 15.2

„Opiekun konta” - nowość w iOS 15.2. Jak używać? poradniki, ciekawostki spadek cyfrowy, opiekun konta, iOS 15.2  Jedną z kilku nowości w iOS 15.2 i iPadOS 15.2 jest Opiekun konta. Co to takiego i jak korzystać z funkcji? Już wyjaśniamy. opiekun 1

Aby dodać opiekuna musicie wykonać następujące czynności:

  • Udaj się do ustawienia – kliknij na koncie iCloud (u góry ekranu) i wybierz opcję Hasło i ochrona.
  • Kliknij na opcji Opiekun konta.
  • Wybierz dodaj opiekują konta i postępuj zgodnie z dalszą instrukcją.

Gdy to zrobisz wybrana przez Ciebie osoba będzie mogła uzyskać dostęp do konta iCloud po Twojej śmierci. Spadek cyfrowy jest to jedną z czterech nowości w najnowszym mobilnym systemie firmy Apple. Więcej o nowościach możecie przeczytać klikając w ten link.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top