Krzysiek Borek27.05.2018
Opóźnienie wysyłki MacBooków Pro może zwiastować nowe modele podczas WWDC 2018

Data wysyłki 13-calowego MacBooka Pro po jego zakupie jest w tej chwili opóźniona i zacznie się dopiero 6 czerwca bieżącego roku.

To zaledwie 2 dni po konferencji rozpoczynającej tegoroczne WWDC, co teoretycznie może oznaczać zaprezentowanie odświeżonych modeli.

13 i 15 – calowe modele MacBooka Pro z Touch Bar nadal są wysyłane w ciągu dnia od momentu złożenia zamówienia. Niewykluczone, że i one ulegną zmianie i wysyłka również rozpocznie się dopiero 6 czerwca, ale to zweryfikuje czas i nic więcej.

Ostatnio plotki o nowych modelach Pro nieco ucichły, wszystko za sprawą problemów z klawiaturą motylkową. Nie zmienia to jednak faktu, że Apple mogłoby się pokusić o odświeżenie laptopów. Dzięki temu mogłoby w nich zastosować 6 – rdzeniowe procesory Intel i9, będące elementem składowym MacBooka Pro z 15 – calowym wyświetlaczem i Touch Bar.

Prawda jest jednak taka, że najlepiej poczekać do konferencji otwierającej WWDC. Być może poza nowymi systemami operacyjnymi zobaczymy jakieś premiery sprzętowe.

Źródło: 9to5mac.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek