Opóźnienie wysyłki MacBooków Pro może zwiastować nowe modele podczas WWDC 2018 polecane, ciekawostki wwdc18, MacBook, Apple  Data wysyłki 13-calowego MacBooka Pro po jego zakupie jest w tej chwili opóźniona i zacznie się dopiero 6 czerwca bieżącego roku. MacBook 1300x700

Opóźnienie wysyłki MacBooków Pro może zwiastować nowe modele podczas WWDC 2018

Data wysyłki 13-calowego MacBooka Pro po jego zakupie jest w tej chwili opóźniona i zacznie się dopiero 6 czerwca bieżącego roku.

To zaledwie 2 dni po konferencji rozpoczynającej tegoroczne WWDC, co teoretycznie może oznaczać zaprezentowanie odświeżonych modeli.

Opóźnienie wysyłki MacBooków Pro może zwiastować nowe modele podczas WWDC 2018 polecane, ciekawostki wwdc18, MacBook, Apple  Data wysyłki 13-calowego MacBooka Pro po jego zakupie jest w tej chwili opóźniona i zacznie się dopiero 6 czerwca bieżącego roku. macbookpro

13 i 15 – calowe modele MacBooka Pro z Touch Bar nadal są wysyłane w ciągu dnia od momentu złożenia zamówienia. Niewykluczone, że i one ulegną zmianie i wysyłka również rozpocznie się dopiero 6 czerwca, ale to zweryfikuje czas i nic więcej.

Ostatnio plotki o nowych modelach Pro nieco ucichły, wszystko za sprawą problemów z klawiaturą motylkową. Nie zmienia to jednak faktu, że Apple mogłoby się pokusić o odświeżenie laptopów. Dzięki temu mogłoby w nich zastosować 6 – rdzeniowe procesory Intel i9, będące elementem składowym MacBooka Pro z 15 – calowym wyświetlaczem i Touch Bar.

Prawda jest jednak taka, że najlepiej poczekać do konferencji otwierającej WWDC. Być może poza nowymi systemami operacyjnymi zobaczymy jakieś premiery sprzętowe.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top