Oppo wyda smartfona z dwoma ekranami? ciekawostki   Oppo powoli szykuje się do prezentacji modelu Find X. Prawdopodobnie ekran będzie zajmował prawie 94% powierzchni z przodu urządzenia, ale to nie jedyny smartfon, nad którym pracują Chińczycy. Oppo 3

Oppo wyda smartfona z dwoma ekranami?

Oppo powoli szykuje się do prezentacji modelu Find X. Prawdopodobnie ekran będzie zajmował prawie 94% powierzchni z przodu urządzenia, ale to nie jedyny smartfon, nad którym pracują Chińczycy.

Ostatnie patenty wskazują na prace nad sprzętem z małym dodatkowym ekranem, który miałby być wykorzystywany głównie podczas robienia zdjęć. Ponadto nad ekranem nie będzie przedniej kamerki, więc zastąpi ją aparat główny.

Oppo wyda smartfona z dwoma ekranami? ciekawostki   Oppo powoli szykuje się do prezentacji modelu Find X. Prawdopodobnie ekran będzie zajmował prawie 94% powierzchni z przodu urządzenia, ale to nie jedyny smartfon, nad którym pracują Chińczycy. smartphone met tweede scherm 770x508

Oba ekrany mogą wyświetlać te same treści, a dodatkowym udogodnieniem będzie “przycisk” pozwalający przełączać się miedzy wyświetlaczami w dowolnym momencie. W tej chwili nie wiemy na jaki ekran postawi Oppo, ale powinien to być OLED lub LCD.

Drugi wyświetlacz ma być umieszczony na samej górze tylnej części obudowy zaraz obok podwójnego aparatu. Dzięki temu użytkownik nie będzie go zasłaniał podczas użytkowania.

W tej chwili nie wiemy kiedy Oppo zdecyduje się na wprowadzenie urządzenia do sprzedaży.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry