Opublikowano pierwsze zdjęcie wyświetlacza iPhone 12 polecane, ciekawostki wyswietlacz, iPhone 12, Apple  W sieci Weibo pojawiło się pierwsze zdjęcie wyświetlacza, który znajdzie się w najmniejszej 5,4-calowej ?dwunastce?. iPhone12 4

Opublikowano pierwsze zdjęcie wyświetlacza iPhone 12

W sieci Weibo pojawiło się pierwsze zdjęcie wyświetlacza, który znajdzie się w najmniejszej 5,4-calowej ?dwunastce?.

Jak widzicie poniżej przedstawiony 5,4-calowy panel ma bardzo podobne wcięcie w ekranie do tego, które znamy z iPhone X czy iPhone 11.

Opublikowano pierwsze zdjęcie wyświetlacza iPhone 12 polecane, ciekawostki wyswietlacz, iPhone 12, Apple  W sieci Weibo pojawiło się pierwsze zdjęcie wyświetlacza, który znajdzie się w najmniejszej 5,4-calowej ?dwunastce?. iPhone 12 LCD 2

Rozmiar smartfona z tym ekranem jest porównywalny do iPhone’a SE drugiej generacji. Źródło twierdzi, że jest to wyświetlacz LCD, chociaż poprzednie przecieki mówiły, że wszystkie tegoroczne smartfony Apple otrzymają ekrany OLED.

iPhone 12 zostanie zaprezentowany jesienią. Będzie to najtańszy iPhone obsługujący 5G. W sumie Apple w tym roku wypuści cztery nowe telefony. Według plotek urządzenia  nie będą miały ładowarki i słuchawek.

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry