Opublikowano spektakularny zwiastun serialu Halo ciekawostki zwiastun serialu Halo, serial halo, Paramount+  Paramount+, czyli nowa usługa przesyłania strumieniowego obejmująca oryginalne serie, takie jak Star Trek: Discovery, wkrótce wyda nową serię Halo opartą na uniwersum gier o tej samej nazwie. halo 1300x700

Opublikowano spektakularny zwiastun serialu Halo

Paramount+, czyli nowa usługa przesyłania strumieniowego obejmująca oryginalne serie, takie jak Star Trek: Discovery, wkrótce wyda nową serię Halo opartą na uniwersum gier o tej samej nazwie.

Wczoraj ukazał się nowy zwiastun nadchodzącej serii Halo, skupiający się na fabule. W serialu pojawi się wiele nowych postaci, które wpłyną na podróż Master Chief i Cortany w poszukiwaniu pierścienia Halo. Oczekuje się, że seria Halo opowie mroczną historię, która zagłębi się w pochodzenie żołnierzy w programie Spartan II.

Premiera serialu odbędzie się 24 marca 2022 roku.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry