Orange wprowadza eSIM w zegarkach polecane, ciekawostki Zegarek, esim w zegarku orange, esim w smasung, esim  Kilka miesięcy po wprowadzeniu eSIM dla nowych iPhone?ów właśnie sieć Orange uruchomiła możliwość korzystania z karty eSIM także w zegarkach. Orange 1300x700

Orange wprowadza eSIM w zegarkach

Kilka miesięcy po wprowadzeniu eSIM dla nowych iPhone?ów właśnie sieć Orange uruchomiła możliwość korzystania z karty eSIM także w zegarkach.

Niestety zła wiadomość jest taka, że możliwość korzystania z eSIM otrzymał jak narazie tylko jeden zegarek, a mianowicie Samsung Galaxy Watch LTE.

Orange wprowadza eSIM w zegarkach polecane, ciekawostki Zegarek, esim w zegarku orange, esim w smasung, esim  Kilka miesięcy po wprowadzeniu eSIM dla nowych iPhone?ów właśnie sieć Orange uruchomiła możliwość korzystania z karty eSIM także w zegarkach. samsung galaxy watch 46 mm bluetooth lte z esim w orange 750x371

Usługa ?Ekstra karta eSIM? umożliwia korzystanie na smartwatchu z tego samego numeru telefonu, który klient posiada na smartfonie. Niezależnie, jak daleko klient jest od swojego telefonu, może odbierać połączenia, dzwonić lub odpowiadać na wiadomości. Obecnie usługę udostępniono na smartwatchach Samsung Galaxy Watch LTE. Ponadto, dzięki tej usłudze Klient może mieć drugi telefon z tym samym numerem, bez przekładania karty SIM.

Jak donosi rzecznik Orange już wkrótce mają zostać dodane kolejne modele zegarków w tym najprawdopodobniej także Apple Watch z obsługą LTE.

Więcej na ten temat dowiecie się na stronie Ograne – tutaj.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
apple

Apple ma nowego wiceprezesa!

Apple ogłosiło, że Cynthia Bowman obejmie stanowisko wiceprezesa ds. różnorodności i integracji, zastępując Barbarę Whye, która pełniła tę funkcję od 2021 roku.

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top