Orby Widgets, czyli 9 bardzo fajnych widgetów na iOS znów za darmo w AppStore gry-i-aplikacje Widget, Przecena, orby widgets, Orby Widget, iOS, Apple, App Store, 9 w 1  Lubicie widgety? Jeśli tak to mamy dla Was świetną wiadomość. W App Store została właśnie przeceniona i dostępna jest za darmo apka Orby Widgets, czyli zestaw 9 bardzo fajnych widgetów na iOS. WidokKalendarza.onetech.pl  1300x700

Orby Widgets, czyli 9 bardzo fajnych widgetów na iOS znów za darmo w AppStore

Lubicie widgety? Jeśli tak to mamy dla Was świetną wiadomość. W App Store została właśnie przeceniona i dostępna jest za darmo apka Orby Widgets, czyli zestaw 9 bardzo fajnych widgetów na iOS.

Dzięki tej aplikacji będziecie mogli ustawić w Centrum Powiadomień między innymi takie widgety jak: informacje o baterii, dostępną pamięć, szybkie udostępnianie słuchanej muzyki na Facebook lub Twitter, kalkulator, czy ulubione kontakty.

Orby Widgets, czyli 9 bardzo fajnych widgetów na iOS znów za darmo w AppStore gry-i-aplikacje Widget, Przecena, orby widgets, Orby Widget, iOS, Apple, App Store, 9 w 1  Lubicie widgety? Jeśli tak to mamy dla Was świetną wiadomość. W App Store została właśnie przeceniona i dostępna jest za darmo apka Orby Widgets, czyli zestaw 9 bardzo fajnych widgetów na iOS. Orby

Normalna cena aplikacji bez promocji to 0,99? lecz dziś jak wspomniałem na początku, aplikacja dostępna jest w App Store za darmo. Polecamy.

[app 936035527]

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top