Michał27.10.2018
Orlen Pay – nowość w aplikacji mobilnej Orlen Mobile. Płać za paliwo telefonem przy dystrybutorze bez stania w kolejce

Orlen Pay, to nowa funkcja w aplikacji mobilnej Orlenu, która pozwoli zapłacić Wam za paliwo bezpośrednio przy dystrybutorze. Od dziś koniec stania w kolejce!

Nowa opcja Orlen Pay pozwala zapłacić za paliwo czy gaz bezpośrednio przy dystrybutorze, bez stania w kolejkach, bez zbędnych pytań.

Zasada działania aplikacji jest banalnie prosta.

Jak widać powyżej po zatankowaniu wystarczy uruchomić aplikację przejść do zakładki Płatności kliknąć na Zapłać i zeskanować QR umieszczony na dystrybutorze, potwierdzić transakcję na ekranie iPhone’a czy smartfona z Androidem i gotowe! Można jechać dalej. Tak więc od dziś koniec stania z kolejach.

Do prawidłowego działania aplikacji konieczne jest oczywiście założenie konta. W tym celu wystarczy podać kilka podstawowych informacji takich jak e-mail, nr telefonu, kod PIN oraz numer karty kredytowej.

Aby korzystać z usługi Orlen Pay, wystarczy dokonać rejestracji oraz dodać swoją kartę kredytową lub debetową (Visa lub Mastercard). Po zatankowaniu wystarczy smartfonem zeskanować QR-kod znajdujący się na dystrybutorze, potwierdzić dane transakcji i zatwierdzić transakcję PINem do aplikacji. Na podany podczas rejestracji adres mailowy otrzymacie fakturę za dokonaną transakcję.

Aplikacja na iPhone dostępna jest za darmo. Orlen Mobile można także pobrać na Android. Wersja na Androida dostępna jest tutaj.

ORLEN Mobile
Cena: Gratis
/ Pobierz
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

MacUser & fan Apple.
@michal_rz