iOS 14.5 beta 8

Ósme bety systemów iPadOS 14.5 / iOS 14.5 dostępne

Bardzo miła niespodzianka dla wszystkich beta testerów. Właśnie w tej chwili Apple udostępniło im nowe systemy. Dziś są to: iOS 14.5 beta 8 oraz iPadOS 14.5 beta 8.

Co zostało zmienione w ósmych betach? Wszystkiego dowiecie się poniżej.

Ósme bety systemów iPadOS 14.5 / iOS 14.5 dostępne polecane, ciekawostki zmiany, Update, OTA, lista zmian, iOS 14.5 beta 8, Apple, Aktualizacja  Bardzo miła niespodzianka dla wszystkich beta testerów. Właśnie w tej chwili Apple udostępniło im nowe systemy. Dziś są to: iOS 14.5 beta 8 oraz iPadOS 14.5 beta 8. iOS14.5 1

Co nowego w iOS 14.5 beta 7

  • poprawki błędów

W związku z tym, że są to już ósme bety, oprogramowanie najprawdopodobniej nie będzie wnosić żadnych istotnych i wizualnych zmian, a skupiać się będzie jedynie na popwakach błędów, ale oczywiście gdy podczas przeglądania systemu znajdę coś o czym warto wspomnieć, to na pewno dam Wam znać.  Jeśli wpis nie zostanie edytowany to widocznych zmian nie ma.

Więcej na temat nowości i zmian jakie pojawiły się w nowych systemach znajdziecie poniżej.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
twitter 1

Za ile Elon Musk kupił Twittera?

Najbogatszy człowiek na świecie został niedawno właścicielem najbardziej wpływowej platformy informacyjnej w sieci. Dlaczego Elon Musk kupił Twittera? Co zmieni się w funkcjach działania aplikacji?

Więcej »
Polecamy
Scroll to Top