Ostatnia aktualizacja Apple Music dodaje widget na ekranie głównym na Androidzie ciekawostki Apple Music widget na android, Apple Music na Androidzie, Apple music, Apple, Android  Mam wrażenie, że Apple bardziej przykłada się do swojej mobilnej aplikacji na Androida, a na iOS nie wprowadza zmian. Ostatnia aktualizacja Apple Music dodaje widżet, który użytkownicy mogą umieścić na ekranie głównym. AppleMusic11

Ostatnia aktualizacja Apple Music dodaje widget na ekranie głównym na Androidzie

Mam wrażenie, że Apple bardziej przykłada się do swojej mobilnej aplikacji na Androida, a na iOS nie wprowadza zmian. Ostatnia aktualizacja Apple Music dodaje widżet, który użytkownicy mogą umieścić na ekranie głównym.

Dzięki temu mamy zminimalizowaną wersję aplikacji i nie musimy jej nawet uruchamiać skrótem, aby rozpocząć odtwarzanie ulubionych utworów. Dodanie widżetu pokazuje, że w Cupertino zdają sobie sprawę z braków we własnym systemie operacyjnym, ale nie przeszkadza im wprowadzanie nowości do Androidowej wersji, która w pełni wykorzystuje potencjał konkurencyjnego systemu operacyjnego.

Ostatnia aktualizacja Apple Music dodaje widget na ekranie głównym na Androidzie ciekawostki Apple Music widget na android, Apple Music na Androidzie, Apple music, Apple, Android  Mam wrażenie, że Apple bardziej przykłada się do swojej mobilnej aplikacji na Androida, a na iOS nie wprowadza zmian. Ostatnia aktualizacja Apple Music dodaje widżet, który użytkownicy mogą umieścić na ekranie głównym. 16339 13062 15792 12268 14899 10779 appleinsider l l l

Okno z aplikacją ma miniaturę albumu, z którego pochodzi dany utwór i wszystkie kontrolki służące do odtwarzania, wstrzymania i zmiany piosenek. Nie zabrakło również miejsca na ikonę serduszka, którą zaznaczymy podobające się nam utwory. Reszta zmian dotyczy wykorzystywania kart upominkowych iTunes do przedłużenia subskrypcji i wglądu do odtwarzanej muzyki w radiu Beats 1, zanim w ogóle zaczniemy go słuchać.

Apple Music w wersji testowej na Androidzie zadebiutowało w listopadzie ubiegłego roku, oferując podobną do Spotify bibliotekę utworów, radio Beats 1 i Connect (portal społecznościowy dla autorów). Najnowsza wersja (0.9.7) jest dostępna do pobrania za darmo ze sklepu Play.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
waze

Waze dodaje obsługę Apple Music

Waze dodało w swojej aplikacji obsługę Apple Music. Stało się tak ponieważ obie firmy nawiązały współpracę. Jest to bardzo dobra wiadomość dla użytkowników korzystających z aplikacji.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry