Krzysiek Borek02.08.2018
Ostatnia beta iOS 12 zawiera ikonę przedstawiającą nowego iPada Pro

iOS 12 beta 5 kryje w sobie wiele informacji, a najnowszą jest ikona urządzenia przypominającego nowego iPada w interfejsie zużycia baterii.

Tablet Apple powinien być upodobniony do obecnie sprzedawanego iPhone’a X.

To nie pierwszy raz, gdy oprogramowanie podaje szczątkowe informacje o najnowszym produkcie Apple. W zeszłym roku dzięki oprogramowaniu Homepod dowiedzieliśmy się, że Apple szykuje dla nas iPhone’a X, którego w ogóle się nie spodziewaliśmy.

Dostępna ikona nie ma jednej, aczkolwiek ważnej części, bo brakuje na niej wcięcia w ekranie. W tej chwili pozwala to wysnuć wniosek, w którym iPad Pro nie ma wcięcia w ekranie i systemu kamer potrzebnych do Face ID. Widać to idealnie na porównaniu ikony obecnego iPada z nowym, więc wygląda na to, że wcięcie w ekranie się nie pojawi.

Nazwa ikony jest prosta, ponieważ to “iPad” i widnieje w iOS 12 beta 5. Oprogramowanie nie zawiera żadnych informacji na temat nie wydanego jeszcze urządzenia, więc śmiało możemy powiedzieć, że to tegoroczny iPad Pro. Wydaje mi się, że Face ID jednak się pojawi i będzie działać w dwóch płaszczyznach, poziomej i pionowej, choć początkowo mówiono tylko o pionowej.

Źródło: macrumors.com
Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

The Sins never die
@krzysiek_borek