tablety

Oto 5 najpopularniejszych tabletów na świecie w 2022 roku

Firma analityczna International Data Corporation (IDC) opublikowała listę pięciu najlepiej sprzedających się tabletów na świecie w pierwszym kwartale 2022 roku.

Niekwestionowanym liderem na rynku tabletów w pierwszym kwartale 2022 roku był iPad 9. generacji. Jego sukces wynika z niskiej ceny 329 USD. Zaraz za nim pojawia się iPad mini 6. generacji, który jest nadal bardzo chętnie kupowany dzięki ogromnemu przeprojektowaniu i kompaktowym wymiarom. Dopełnieniem pierwszej trójki jest kolejny iPad, iPad Pro 2021.

Oto 5 najpopularniejszych tabletów na świecie w 2022 roku ciekawostki najlepiej sprzedajace sie tablety 2022, iPad  Firma analityczna International Data Corporation (IDC) opublikowała listę pięciu najlepiej sprzedających się tabletów na świecie w pierwszym kwartale 2022 roku. tablety 1

Co ciekawe, Samsung Galaxy Tab A 8.4 (2020) zdołał zająć czwarte miejsce na liście bestsellerów, a iPad Air 4. generacji stał się piątym najlepiej sprzedającym się tabletem w ciągu pierwszych trzech miesięcy 2022 roku.

Lista wygląda bardzo podobnie jak ta publikowana przez nas kilka dni temu , ale dotycząca smartfonów – Oto 5 najpopularniejszych smartfonów na świecie w 2022 roku.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry