Oto lista nowości, które mogą pojawić się na specjalnej konferencji Apple pod koniec marca polecane, ciekawostki   Wiemy już, że Apple pod koniec tego miesiąca pokaże parę nowości, które mogą być ściśle związane z edukacją, choć poza nimi możemy się również spodziewać paru innych urządzeń i oprogramowania. iPAD

Oto lista nowości, które mogą pojawić się na specjalnej konferencji Apple pod koniec marca

Wiemy już, że Apple pod koniec tego miesiąca pokaże parę nowości, które mogą być ściśle związane z edukacją, choć poza nimi możemy się również spodziewać paru innych urządzeń i oprogramowania.

W sieci od dłuższego czasu pojawiają się przecieki o nowościach w kwestii oprogramowania i sprzętu. Wydaje mi się, że pewniakiem jest MacBook Air, iPad, mata ładująca AirPower i Classkit, jako nieodłączny element iOS 11.3 skierowany w rynek edukacyjny.

Oto lista nowości, które mogą pojawić się na specjalnej konferencji Apple pod koniec marca polecane, ciekawostki   Wiemy już, że Apple pod koniec tego miesiąca pokaże parę nowości, które mogą być ściśle związane z edukacją, choć poza nimi możemy się również spodziewać paru innych urządzeń i oprogramowania. logo

Jednak to nie wszystko, i poniżej możecie rzucić okiem na to, co może lub nie pojawić się pod koniec miesiąca:

  • iPad 9,7″ za 259$: DigiTimes i Economic Daily donosiły o wprowadzeniu nowego i tańszego modelu iPada. Obecny model bez przydomku Pro zadebiutował w marcu zeszłego roku i jego cena wynosiła wtedy 329$.
  • MacBook Air z ekranem Retina: Ming Chi Kuo nie raz donosił, że w tym roku zobaczymy tańszego MacBooka Air, który powinien pojawić się w drugim kwartale bieżącego roku. Cena może wynosić 799 lub 899$, podczas gdy obecny model kosztuje 999$.
  • mata ładująca AirPower: AirPower powinno pojawić się w tym miesiącu, ale cena ładowarki nie jest jeszcze znana. Pozwoli ona na jednoczesne ładowanie trzech urządzeń. Początkowo będzie kompatybilna z iPhone’em 8,8+, X, Apple Watch Series 3 i bezprzewodowymi słuchawkami AirPods w dedykowanej obudowie, umożliwiającej bezprzewodowe ładowanie.
  • iPhone SE 2: to najmniej prawdopodobna premiera sprzętowa Apple w tym roku, pomimo obecności wielu przecieków. Druga generacja SE może przypominać wyglądem iPhone’a X, ale Ming Chi Kuo twierdzi, że sprzęt nie pojawi się wcześniej niż w drugiej połowie bieżącego roku.
  • nowy Apple Pencil: logo Apple na zaproszeniach wygląda na narysowane ich rysikiem. To może zwiastować dodanie wsparcia dla tańszych modeli iPada bez przydomku Pro.
  • Classkit w iOS 11.3: iOS 11.3 jest obecnie w fazie testów, ale niedawno pojawiły się zrzuty ekranu ukazujące jedynie część funkcji zaplanowanych dla Classkit. Liczę, że na konferencji pod koniec marca zobaczymy więcej.

Podobna konferencja miała miejsce w Nowym Yorku, a zaprezentowano wtedy iBooks 2 z interaktywnymi podręcznikami, iBooks Author i nową wersję iTunes U przygotowaną z myślą o iPadzie.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top