iphone15 2

Oto możliwa data premiery iPhone 15 | iPhone 15 Pro

Prezentacja i premiera iPhone 15 i iPhone 15 Pro dopiero za kilka miesięcy, ale w sieci już mówi się o możliwych datach premiery i prezentacji nowych smartfonów.

Analityk Jeff Pu, który w przeszłości okazał się jednym z najdokładniejszych źródeł ze świata Apple w historii podał konkretne konkretne daty rozpoczęcia sprzedaży, przedsprzedaży oraz prezentacji iPhone serii 15.

Data premiery i rozpoczęcia sprzedaży iPhone 15 | 15 Pro

Oto możliwa data premiery iPhone 15 | iPhone 15 Pro ciekawostki prezentacja iPhone 15 pro, prezentacja iPhone 15, premiera iPhone 15 pro, premiera iPhone 15  Prezentacja i premiera iPhone 15 i iPhone 15 Pro dopiero za kilka miesięcy, ale w sieci już mówi się o możliwych datach premiery i prezentacji nowych smartfonów. iPhone15Pro 1

Źródła adanilityka twierdzą, że sprzedaż iPhone’a 15 (Pro) i innych wrześniowych premier jest obecnie ustalona na 22 września w harmonogramie Apple, przy czym zamówienia przedpremierowe na iPhone’y zaczynają się tydzień wcześniej – w piątek, 15 września. Jeśli chodzi o prezentacje samych telefonów, to ma ono nastąpić albo we wtorek, 12 września, albo w środę, 13 września.

W porównaniu do zeszłego roku Apple planuje więc opóźnić zarówno sprzedaż, jak i premierę o około tydzień, co może oznaczać, że albo nie spodziewa się zbyt dużego popytu związanego ze zbliżającym się spadkiem całego rynku mobilnego w związku z obecną sytuacją na świecie, albo jest tak pewne, że nie będzie problemów z produkcją i późniejszym dostarczaniem nowości przed świętami, jak to ma miejsce obecnie, że po prostu nie musi dawać sobie tygodniowego marginesu.

Choć źródła wspomnianego analityka są bardzo dokładne, a co więcej bardzo prawdopodobne to należy jednak dodać, że powyższe dane należy przyjmować z pewnym dystansem. Nie żebyśmy im nie wierzyli, biorąc pod uwagę źródło, z którego pochodzą, ale musimy wziąć pod uwagę fakt, że sytuacja na świecie nieustannie się zmienia i niewykluczone, że jeśli choroba COVID-19, która obecnie powoduje poważne problemy w Chinach, rozprzestrzeni się jeszcze bardziej, to tamtejsze fabryki iPhone’ów mogą zamknąć swoje linie produkcyjne i tym samym zmusić Apple do ponownego rozważenia swoich od dawna planowanych planów. Jako fani Apple mamy jednak nadzieję, że tak się nie stanie.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top