iphone15 2

Oto możliwa data premiery iPhone 15 | iPhone 15 Pro

Prezentacja i premiera iPhone 15 i iPhone 15 Pro dopiero za kilka miesięcy, ale w sieci już mówi się o możliwych datach premiery i prezentacji nowych smartfonów.

Analityk Jeff Pu, który w przeszłości okazał się jednym z najdokładniejszych źródeł ze świata Apple w historii podał konkretne konkretne daty rozpoczęcia sprzedaży, przedsprzedaży oraz prezentacji iPhone serii 15.

Data premiery i rozpoczęcia sprzedaży iPhone 15 | 15 Pro

Oto możliwa data premiery iPhone 15 | iPhone 15 Pro ciekawostki prezentacja iPhone 15 pro, prezentacja iPhone 15, premiera iPhone 15 pro, premiera iPhone 15  Prezentacja i premiera iPhone 15 i iPhone 15 Pro dopiero za kilka miesięcy, ale w sieci już mówi się o możliwych datach premiery i prezentacji nowych smartfonów. iPhone15Pro 1

Źródła adanilityka twierdzą, że sprzedaż iPhone’a 15 (Pro) i innych wrześniowych premier jest obecnie ustalona na 22 września w harmonogramie Apple, przy czym zamówienia przedpremierowe na iPhone’y zaczynają się tydzień wcześniej – w piątek, 15 września. Jeśli chodzi o prezentacje samych telefonów, to ma ono nastąpić albo we wtorek, 12 września, albo w środę, 13 września.

W porównaniu do zeszłego roku Apple planuje więc opóźnić zarówno sprzedaż, jak i premierę o około tydzień, co może oznaczać, że albo nie spodziewa się zbyt dużego popytu związanego ze zbliżającym się spadkiem całego rynku mobilnego w związku z obecną sytuacją na świecie, albo jest tak pewne, że nie będzie problemów z produkcją i późniejszym dostarczaniem nowości przed świętami, jak to ma miejsce obecnie, że po prostu nie musi dawać sobie tygodniowego marginesu.

Choć źródła wspomnianego analityka są bardzo dokładne, a co więcej bardzo prawdopodobne to należy jednak dodać, że powyższe dane należy przyjmować z pewnym dystansem. Nie żebyśmy im nie wierzyli, biorąc pod uwagę źródło, z którego pochodzą, ale musimy wziąć pod uwagę fakt, że sytuacja na świecie nieustannie się zmienia i niewykluczone, że jeśli choroba COVID-19, która obecnie powoduje poważne problemy w Chinach, rozprzestrzeni się jeszcze bardziej, to tamtejsze fabryki iPhone’ów mogą zamknąć swoje linie produkcyjne i tym samym zmusić Apple do ponownego rozważenia swoich od dawna planowanych planów. Jako fani Apple mamy jednak nadzieję, że tak się nie stanie.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top