ipad 10 1

Oto nowy, budżetowy iPad 10. generacji

iPad 10. generacji to kolejna nowość jaka pojawiła się w dniu dzisiejszym. W tym wpisie dowiecie się wszystkiego o najnowszym budżetowym tablecie firmy Apple.

Nowy iPad został wyposażony w 10,9″ wyświetlacz Liquid Retina. Dzięki układowi A14 Bionic nowość zapewnia jeszcze szybsze działanie przy większej energooszczędności w przypadku wymagających zadań, gwarantując cały dzień pracy na baterii.

Zaktualizowany system kamer obejmuje 12MP ultra-szerokokątną przednią kamerę umieszczoną na dłuższym boku iPada, aby zapewnić jeszcze lepsze wrażenia z wideorozmów, oraz 12MP tylną kamerę do zdjęć i wideo 4K. Port USB-C umożliwia podłączenie szerokiej gamy akcesoriów, a Wi-Fi 6 zapewnia szybsze połączenia. Dodatkowo modele z łącznością komórkową obsługują sieci 5G.

Zaprojektowana specjalnie dla najnowszego iPada, nowa klawiatura Magic Keyboard jest wygodna do pisania, ma gładzik i dwuczęściową konstrukcję. Dzięki systemowi iPadOS 16 i wsparciu dla Apple Pencil pierwszej generacji, iPad oferuje zatem więcej dla osób pracujących w świecie kreatywnym. Nowy iPad nie jest kompatybilny z Apple Pencil drugiej generacji, a do ładowania tej pierwszej Apple dostarcza specjalny adapter do ładowania i parowania.

Nowy wygląd

Oto nowy, budżetowy iPad 10. generacji ciekawostki specyfikacja iPad 10. generacji, iPad 10. generacji, ile kosztuje iPad 10. generacji, cena iPad 10. generacji  iPad 10. generacji to kolejna nowość jaka pojawiła się w dniu dzisiejszym. W tym wpisie dowiecie się wszystkiego o najnowszym budżetowym tablecie firmy Apple. ipad5

Nowy iPad ma konstrukcję typu all-screen i jest dostępny w czterech kolorach: niebieskim, różowym, żółtym i srebrnym. Ponieważ wyświetlacz Liquid Retina o przekątnej 10,9″ rozciąga się aż do krawędzi urządzenia, użytkownik ma do dyspozycji większą powierzchnię ekranu, na której może korzystać z aplikacji, a wszystko to przy zachowaniu niemal identycznych rozmiarów jak w przypadku poprzedniej generacji. Nowy wyświetlacz Liquid Retina oferuje rozdzielczość 2360×1640 pikseli, około 4 miliony pikseli, jasność 500 nitów i technologię True Tone. Touch ID zostało przeniesione na górny przycisk, dzięki któremu można odblokować urządzenie, uzyskać dostęp do aplikacji czy skorzystać z Apple Pay.

Układ A14 Bionic

Oto nowy, budżetowy iPad 10. generacji ciekawostki specyfikacja iPad 10. generacji, iPad 10. generacji, ile kosztuje iPad 10. generacji, cena iPad 10. generacji  iPad 10. generacji to kolejna nowość jaka pojawiła się w dniu dzisiejszym. W tym wpisie dowiecie się wszystkiego o najnowszym budżetowym tablecie firmy Apple. A14

Dzięki układowi A14 Bionic, procesor jest o 20 procent wydajniejszy, a grafika o 10 procent lepsza niż w poprzedniej generacji. Zaawansowane funkcje uczenia maszynowego są możliwe dzięki 16-rdzeniowemu silnikowi Neural Engine, posiadającemu dwa razy więcej rdzeni niż układ A13, co zwiększa wydajność uczenia maszynowego nawet o 80 procent. Układ A14 Bionic oferuje również doskonałą wydajność energetyczną.

Kamery

Oto nowy, budżetowy iPad 10. generacji ciekawostki specyfikacja iPad 10. generacji, iPad 10. generacji, ile kosztuje iPad 10. generacji, cena iPad 10. generacji  iPad 10. generacji to kolejna nowość jaka pojawiła się w dniu dzisiejszym. W tym wpisie dowiecie się wszystkiego o najnowszym budżetowym tablecie firmy Apple. ipad2

Przednia kamera znajduje się teraz po poziomej stronie, co jest pierwszym rozwiązaniem dla iPada, więc użytkownik będzie zawsze patrzył na obiektyw podczas rozmowy FaceTime lub podczas nagrywania wideo do umieszczenia w mediach społecznościowych. Ultraszerokokątna, pozioma matryca przedniego aparatu o rozdzielczości 12 MP i kąt widzenia 122° wspierają funkcję Auto Frame, która automatycznie podąża za ruchami obiektu, aby utrzymać go w centrum kadru. Nowy szerokokątny aparat tylny 12MP umożliwia wykonywanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości i filmów 4K, a także obsługuje filmy w zwolnionym tempie 240 fps.

Dwa mikrofony zostały zaprojektowane tak, aby pracować w synchronizacji z kamerami, przechwytując dźwięk z tej, która jest używana, aby zminimalizować hałas w tle. Nowe głośniki krajobrazowe stereo i większy wyświetlacz zapewniają jeszcze lepsze wrażenia z oglądania. .

Łączność iPada 10. generacji

Oto nowy, budżetowy iPad 10. generacji ciekawostki specyfikacja iPad 10. generacji, iPad 10. generacji, ile kosztuje iPad 10. generacji, cena iPad 10. generacji  iPad 10. generacji to kolejna nowość jaka pojawiła się w dniu dzisiejszym. W tym wpisie dowiecie się wszystkiego o najnowszym budżetowym tablecie firmy Apple. ipadmini 7

Dzięki Wi-Fi 6 połączenia w nowym iPadzie są o 30 procent szybsze niż w poprzedniej generacji, która obsługiwała Wi-Fi 802.11ac. W modelach z łącznością komórkową, 5G umożliwia osiągnięcie szczytowych prędkości do 3,5 Gbps w optymalnych warunkach. Ponadto, dzięki obsłudze Gigabit LTE, fizycznych kart SIM i kart eSIM z aktywacją na urządzeniu, iPad oferuje dużą elastyczność, jeśli chodzi o połączenia. Port USB-C pozwala na podłączenie szerokiej gamy akcesoriów i szybsze ładowanie w połączeniu z zasilaczami o większej mocy.

Magiczna klawiatura

Oto nowy, budżetowy iPad 10. generacji ciekawostki specyfikacja iPad 10. generacji, iPad 10. generacji, ile kosztuje iPad 10. generacji, cena iPad 10. generacji  iPad 10. generacji to kolejna nowość jaka pojawiła się w dniu dzisiejszym. W tym wpisie dowiecie się wszystkiego o najnowszym budżetowym tablecie firmy Apple. ipad3

Nowa klawiatura Magic Keyboard, zaprojektowana specjalnie dla najnowszego iPada, jest wygodna w pisaniu dzięki klawiszom o regularnych rozmiarach, skokowi 1 mm i czułości. Po raz pierwszy iPad będzie miał klawiaturę z dużym gładzikiem o w pełni klikalnej powierzchni i kompatybilnym z gestami Multi-Touch, dzięki czemu można jeszcze szybciej przewijać, szczypać i przesuwać kursor.

Nowy rząd 14 klawiszy funkcyjnych zapewnia łatwy dostęp do skrótów i czynności używanych codziennie, takich jak regulacja głośności czy jasności wyświetlacza. Konstrukcja składa się z dwóch części: wyjmowanej klawiatury i ochronnej okładki, która mocowana jest za pomocą magnesów do iPada. Klawiatura magnetycznie łączy się ze złączem Smart Connector z boku iPada, odbierając zasilanie i dane. Oznacza to, że nie trzeba go ładować ani parować: można go złożyć za iPadem lub całkowicie usunąć. Tylna pokrywa posiada regulowaną podstawkę.

Nowy Magic Keyboard Folio stworzony specjalnie dla nowego iPada jest dostępny za 299 euro w kolorze białym.

Ceny i dostępność iPada 10. generacji

Oto nowy, budżetowy iPad 10. generacji ciekawostki specyfikacja iPad 10. generacji, iPad 10. generacji, ile kosztuje iPad 10. generacji, cena iPad 10. generacji  iPad 10. generacji to kolejna nowość jaka pojawiła się w dniu dzisiejszym. W tym wpisie dowiecie się wszystkiego o najnowszym budżetowym tablecie firmy Apple. iPad 10 1

Nowego iPada 10 można zamawiać od dziś, 18 października, a w sklepach będzie dostępny od środy, 26 października.

Modele Wi-Fi nowego iPada 10 są wyceniane od 2899 zł, natomiast modele Wi-Fi + Cellular zaczynają się od 3899 zł. Nowy iPad, o pojemnościach 64GB i 256GB, jest dostępny w kolorach: niebieskim, różowym, żółtym i srebrnym.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top