tedlasso

Oto oficjalny zwiastun trzeciego sezonu serialu Ted Lasso

Firma Apple udostępniła oficjalny zwiastun trzeciego sezonu popularnego serialu “Ted Lasso”. Zwiastun pojawił się na YouTube. Zobacz go już teraz.

W tym sezonie zobaczymy AFC Richmond, który niedawno awansował, zmierzyć się z rywalami z West Ham United w lidze. Walka pomiędzy Tedem i Nate’em, której kulminacją był konflikt w poprzednim sezonie, również będzie jednym z kluczowych wątków nowych odcinków.

W trzecim sezonie, nowo awansowany AFC Richmond jest widziany przez wszystkich jako klub, który skazany jest na porażkę. Media przewidują dno Premier League dla tej drużyny. Nate, który teraz jest okrzyknięty “cudownym dzieckiem”, zostaje zatrudniony przez Ruperta, właściciela West Ham United. Po kontrowersyjnym odejściu Nate’a z Richmond, Roy Kent zostaje asystentem trenera obok Bearda.

W międzyczasie, Ted, który jest głównym bohaterem serialu, radzi sobie z presją w pracy, ale nadal zmaga się z problemami osobistymi w domu. Rebecca, właścicielka klubu, skupia się na pokonaniu Ruperta, natomiast Keeley zostaje jej szefem ds. public relations. Wydaje się, że wszystko zaczyna się rozpadać zarówno na boisku, jak i poza nim, ale Team Lasso wciąż jest gotowy dać z siebie wszystko.

Chociaż Jason Sudeikis, aktor grający Teda Lasso, powiedział, że trzeci sezon będzie ostatnim dla serialu, Apple nie potwierdziło jeszcze tej informacji. Istnieje zatem szansa, że fani Teda Lasso będą mieli okazję zobaczyć czwarty sezon.

Nowe odcinki Teda Lasso będą dostępne 15 marca na platformie streamingowej Apple TV+. Fani serii z pewnością nie mogą doczekać się kontynuacji przygód Teda i jego drużyny, a wraz z udostępnieniem zwiastuna trzeciego sezonu, przyciągnęli oni jeszcze większą uwagę mediów i widzów.

A czy ktoś z was czeka na trzeci sezon serialu? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach. Jesteśmy bardzo ciekawi! Oczywiście, gdy tylko nowy sezon pojawi się w serwisie damy Wam znać.

Czytaj także:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top