Oto przyszłe okulary AR od Samsunga, które będą konkurować z Apple Glass polecane, ciekawostki Wideo, Samsung, okulary Samsung Lite, okulary Samsung AR, okulary  Jak widać nie tylko Apple pracuje nad okularami AR. Według najnowszych przecieków wydaje się, że Samsung również chce wprowadzić taki produkt na rynek. okulary samsung

Oto przyszłe okulary AR od Samsunga, które będą konkurować z Apple Glass

Jak widać nie tylko Apple pracuje nad okularami AR. Według najnowszych przecieków wydaje się, że Samsung również chce wprowadzić taki produkt na rynek.

?WalkingCat? udostępnił oficjalne filmy firmy Samsung przedstawiające ?Samsung Glasses Lite? i ?Samsung AR Glasses?. Wersja Lite daje użytkownikowi iluzję wyświetlacza 2D, podczas gdy wersja premium jest w stanie wyświetlać interaktywne obiekty i środowiska 3D.

Okulary Samsung Lite

Oto przyszłe okulary AR od Samsunga, które będą konkurować z Apple Glass polecane, ciekawostki Wideo, Samsung, okulary Samsung Lite, okulary Samsung AR, okulary  Jak widać nie tylko Apple pracuje nad okularami AR. Według najnowszych przecieków wydaje się, że Samsung również chce wprowadzić taki produkt na rynek. okulary samsung 1

Samsung Glasses Lite można wykorzystać jako wirtualne kino lub monitor komputerowy, a wideo pokazuje różne praktyczne zastosowania, takie jak latanie dronem z nałożonym widokiem z pierwszej osoby.

Okulary wydają się nie reagować na gesty, ale reagują na polecenia wdawane na zegarku Samsunga, a nawet na klawiaturze i myszy w trybie ?Dex?. Film pokazuje również, że Okulary Lite posiadają ?tryb okularów przeciwsłonecznych? z automatycznym przyciemnianiem.

Okulary Samsung AR

Samsung AR wydają się być wysokiej klasy produktem AR, podobnym do Microsoft HoloLens. Urządzenie jest w stanie wyświetlać interaktywne obiekty i środowiska 3D z szerszym polem widzenia. W przeciwieństwie do modelu Lite, ta wersja reaguje na gesty dłoni i ramion. Można oczekiwać, że dodatkowe funkcje urządzenia będą skutkować wyższą ceną.

Co o tym myślicie? Jak Wam się podobają okulary AR od Samsunga?

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry