thesims5

Oto The Sims 5. Opublikowano pierwsze screeny z gry

Do sieci wyciekły pierwszy screeny z gry The Sims 5. Zdjęcia pojawiły się na Reddit za sprawą użytkownika MeowDayThe13th. Zobacz je teraz!

Na poniższych zdjęciach widać kilka mieszkań z gotowym wnętrzem, a także menu zakupów mebli. Ponadto kilka zrzutów ekranu pokazuje miasto, które stoi nad brzegiem jakiegoś zbiornika, a ulicami jeżdżą samochody. Na zrzutach ekranu nie ma grywalnych postaci.

Oto The Sims 5. Opublikowano pierwsze screeny z gry ciekawostki The Sims 5 kiedy, The Sims 5, screeny z The Sims 5, screeny z gry The Sims 5  Do sieci wyciekły pierwszy screeny z gry The Sims 5. Zdjęcia pojawiły się na Reddit za sprawą użytkownika MeowDayThe13th. Zobacz je teraz! Sims 5 2 Oto The Sims 5. Opublikowano pierwsze screeny z gry ciekawostki The Sims 5 kiedy, The Sims 5, screeny z The Sims 5, screeny z gry The Sims 5  Do sieci wyciekły pierwszy screeny z gry The Sims 5. Zdjęcia pojawiły się na Reddit za sprawą użytkownika MeowDayThe13th. Zobacz je teraz! Sims 5 1 Oto The Sims 5. Opublikowano pierwsze screeny z gry ciekawostki The Sims 5 kiedy, The Sims 5, screeny z The Sims 5, screeny z gry The Sims 5  Do sieci wyciekły pierwszy screeny z gry The Sims 5. Zdjęcia pojawiły się na Reddit za sprawą użytkownika MeowDayThe13th. Zobacz je teraz! Sims 5 3 Oto The Sims 5. Opublikowano pierwsze screeny z gry ciekawostki The Sims 5 kiedy, The Sims 5, screeny z The Sims 5, screeny z gry The Sims 5  Do sieci wyciekły pierwszy screeny z gry The Sims 5. Zdjęcia pojawiły się na Reddit za sprawą użytkownika MeowDayThe13th. Zobacz je teraz! Sims 5 4 Oto The Sims 5. Opublikowano pierwsze screeny z gry ciekawostki The Sims 5 kiedy, The Sims 5, screeny z The Sims 5, screeny z gry The Sims 5  Do sieci wyciekły pierwszy screeny z gry The Sims 5. Zdjęcia pojawiły się na Reddit za sprawą użytkownika MeowDayThe13th. Zobacz je teraz! Sims 5 5 Oto The Sims 5. Opublikowano pierwsze screeny z gry ciekawostki The Sims 5 kiedy, The Sims 5, screeny z The Sims 5, screeny z gry The Sims 5  Do sieci wyciekły pierwszy screeny z gry The Sims 5. Zdjęcia pojawiły się na Reddit za sprawą użytkownika MeowDayThe13th. Zobacz je teraz! Sims 5 6 Oto The Sims 5. Opublikowano pierwsze screeny z gry ciekawostki The Sims 5 kiedy, The Sims 5, screeny z The Sims 5, screeny z gry The Sims 5  Do sieci wyciekły pierwszy screeny z gry The Sims 5. Zdjęcia pojawiły się na Reddit za sprawą użytkownika MeowDayThe13th. Zobacz je teraz! Sims 5 7 Oto The Sims 5. Opublikowano pierwsze screeny z gry ciekawostki The Sims 5 kiedy, The Sims 5, screeny z The Sims 5, screeny z gry The Sims 5  Do sieci wyciekły pierwszy screeny z gry The Sims 5. Zdjęcia pojawiły się na Reddit za sprawą użytkownika MeowDayThe13th. Zobacz je teraz! Sims 5 8 Oto The Sims 5. Opublikowano pierwsze screeny z gry ciekawostki The Sims 5 kiedy, The Sims 5, screeny z The Sims 5, screeny z gry The Sims 5  Do sieci wyciekły pierwszy screeny z gry The Sims 5. Zdjęcia pojawiły się na Reddit za sprawą użytkownika MeowDayThe13th. Zobacz je teraz! Sims 5 9 Oto The Sims 5. Opublikowano pierwsze screeny z gry ciekawostki The Sims 5 kiedy, The Sims 5, screeny z The Sims 5, screeny z gry The Sims 5  Do sieci wyciekły pierwszy screeny z gry The Sims 5. Zdjęcia pojawiły się na Reddit za sprawą użytkownika MeowDayThe13th. Zobacz je teraz! Sims 5 10

The Sims 5 nosi nazwę kodową Project Rene. Twórcy opisują nową część jako „The Sims nowej generacji” – będzie miała więcej opcji rozgrywki. W nowej części obiecują powrót edytora tworzenia stylów z The Sims 3.

Maxis zapewnił, że Project Rene „dramatycznie zmieni” sposób, w jaki gracze myślą i zachowują się w wirtualnym świecie. Gracze otrzymają więcej możliwości wyposażenia swoich światów. W tym samym świecie gry po raz pierwszy gracze będą mogli wchodzić w interakcje w trybie kooperacji, podczas gdy The Sims było grą dla jednego gracza.

Produkcja nad Project Rene jest na bardzo wczesnym etapie, więc EA nie określiło dokładnej daty premiery, wskazując jedynie, że premiera nastąpi „za kilka lat”.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top